Reklama

Dziś Dzień Mężczyzny

Opublikowano:
Autor:

Dziś Dzień Mężczyzny - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia W kalendarzu, oprócz znanego Dnia Kobiet, jest też mniej popularna data - Dzień Mężczyzny. Na świecie oficjalnie obchodzi się go 19 listopada. W Polsce, nieoformalnie, Dzień Mężczyzny obchodzimy 10 marca. Nieprzypadkowo - tego dnia przypada wspomnienie 40 męczenników z Sebasty.Chociaż powinniśmy codziennie darzyć się uśmiechem i sympatią, to Dzień Mężczyzny jest dobrą okazją, aby płeć piękna złożyła serdeczne życzenia wszystkim Panom. A czy kutnianki celebrują ten dzień?

- Nie uważam, że trzeba obchodzić to święto. Powinniśmy wspólnie się szanować i obdarowywać prezentami przez cały rok, spontanicznie. Mój kochany mąż często bez żadnej okazji daje mi jakiś upominek, oczywiście ja jemu też. Prezenty "bez okazji" wywołują dużo więcej radości i uśmiechu - powiedziała nam jedna z mieszkanek naszego miasta, Renata Sadzyńska.

- Zbyt mało kobiet wie, że takie święto istnieje. A szkoda, wiele z nas chciałoby dać mężczyznom jakiś miły upominek. Sama mam wnuka i syna. Każdy z nich może liczyć na prezent, prawdopodobnie będą to słodycze - to z kolei opinia innej z kutnianek, Anny Olesińskiej

Nie ma więc reguły w opiniach o ochodzonym dziś święcie. Na pewno jednak każdy mężczyzna ucieszy się z upominku i życzeń.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE