Reklama

Reklama

Dzisiaj za darmo sprawdzisz światła w swoim samochodzie. Gdzie w okolicy Kutna?

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: poglądowe/pixabay

Dzisiaj za darmo sprawdzisz światła w swoim samochodzie. Gdzie w okolicy Kutna?  - Zdjęcie główne

Dzisiaj za darmo sprawdzisz światła w swoim samochodzie. Gdzie w okolicy Kutna? | foto poglądowe/pixabay

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Trwa ogólnopolska kampania pn. „Twoje światła – Nasze bezpieczeństwo”. Z tej okazji dzisiaj (6 listopada) na wybranych stacjach kontroli pojazdów, bezpłatnie sprawdzisz stan i ustawienie świateł w pojazdach. Czy w Kutnie będzie taka możliwość?

Reklama

W ramach kampanii „Twoje światła – Nasze bezpieczeństwo” blisko 1300 stacji diagnostycznych w całej Polsce oferuje dziś darmowy przegląd stanu i ustawienia świateł w samochodach. Dodatkowo aplikacja Yanosik wskaże zainteresowanym najbliższą stację, na której można to zrobić. 

Niestety w Kutnie nie znajduje się żadna stacja diagnostyczna, która dołączyła do programu. Najbliższy punkt nie jest jednak daleko – wystarczy dojechać do pobliskiej Łęczycy. Tam darmowe sprawdzenie oświetlenia oferuje OSKP NEPTIS SA przy ul. Ozorkowskie Przedmieście 73/99. Z oferty można skorzystać od 7:00 do 15:00. Numer telefonu do stacji: 247 215 333.

Kutnowska policja przypomina, że prawidłowe działanie świateł ma wpływ na bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego.

Kampania została zainicjowana przez Biuro Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji wspólnie z Instytutem Transportu Samochodowego.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE