Reklama

Reklama

Dziwny Mikołaj spotkał się z dziećmi

Opublikowano: śr, 6 gru 2017 12:05
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Dziwny Mikołaj odwiedził dziś jedną z kawiarenek w centrum miasta. Dlaczego dziwny? Na pewno nie dlatego, że pod czerwonym strojem i brodą kryła się kobieta. "Spotkanie z dziwnym Mikołajem" - to tytuł książki dla dzieci wydanej przez Marię Stępniak.

Reklama

Książeczka powstała z myślą o najmłodszych czytelnikach, którzy wierzą w Świętego Mikołaja, dzięki któremu święta stają się dla nich magiczne. Dlatego też pani Maria przybyła na spotkanie w jego stroju, by rozdać gościom swoje nowe dzieło wzbogacone o dedykację i autograf. "Spotkanie z dziwnym Mikołajem" to zaczerpnięta z życia opowieść, w której znajdziemy listy do Świętego Mikołaja autorstwa jej wnucząt. Organizowane przez panią Marię spotkania z gościem z Laponii dla ich wnucząt w wigilijne wieczory stały się podłożem do napisania książki. Co ciekawe, prócz pamiątek z jej rodzinnego albumu znajdują się w niej rysunki uczniów ze Szkoły Podstawowej Nr 9 w Kutnie oraz wychowanków Ośrodka Szkolno-Wychowawczego Nr 1.

Nie bez powodu wizyta autorki odbyła się właśnie dziś. Choć premiera książki miała miejsce dwa dni temu, to pani Maria uznała "Mikołajki" za idealną okazję do tego, by ją wypromować, a przede wszystkim sprawić radość przybyłym dzieciom. Jako pierwsza prezent z rąk autorki otrzymała 6-letnia Zosia.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)