Reklama

ECO Kutno rozpoczyna nową inwestycję

Opublikowano:
Autor:

ECO Kutno rozpoczyna nową inwestycję - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia ECO Kutno Sp. z o.o. informuje, że od dnia 22 października rozpoczyna realizację zadnia inwestycyjnego p.n.: "Przyłącze cieplne do budynku mieszkalnego przy ul. Chodkiewicza w Kutnie". Inwestycja związana z podłączeniem nowego obiektu mieszkalnego do sieci ciepłowniczej. Planowany termin zakończenia robót do dnia 26 października br.Informację o realizowanym zadaniu można uzyskać pod nr tel. 795-586-315.

W związku z realizacją prac odcinek ul. Chodkiewicza w okolicy realizacji robót będzie zamknięty dla ruchu kołowego. Wprowadzone zostaną objazdy zamkniętego dla ruchu odcinka ulicy.

Od strony ulicy Kościuszki objazdy poprowadzone będą do ulicy Peowiackiej i dalej do ulicy Lelewela z dojazdem do ul. Chodkiewicza, dla pojazdów poruszających się od strony centrum miasta. W odwrotnym kierunku objazd poprowadzono do ulicy Sowińskiego i dalej przez skrzyżowanie z ulicą Lelewela do ul. Chodkiewicza. Od strony ulicy Skłodowskiej objazd poprowadzono przez ulicę Lelewela do ulicy Dąbrowskiego z dojazdem do ul. Kościuszki.

Planowany czas zamknięcia ulicy Chodkiewicza dla ruchu kołowego od 22 do 25 października.

Za utrudnienia związane z pracami ziemnymi przepraszamy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE