Reklama

„ECOlogiczne Przedszkole” zaprasza najmłodszych

Opublikowano:
Autor:

„ECOlogiczne Przedszkole” zaprasza najmłodszych  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia ECO Kutno serdecznie zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym wraz z rodzicami i nauczycielami do odwiedzenia – bez wychodzenia z domu – „ECOlogicznego przedszkola”. Jest to projekt edukacyjny GK ECO, który ma na celu zwrócenie uwagi najmłodszych na problem zanieczyszczenia powietrza w Polsce.

ECO Kutno jako dostawca ekologicznego ciepła systemowego jest lokalnie zaangażowanym podmiotem prowadzącym szerokie działania, w tym edukacyjne, mające na celu poprawę jakości powietrza.

W okresie panujących ograniczeń, GK ECO proponuje wirtualne odwiedziny w „ECOlogicznym przedszkolu” dostępnym na stronie www.ecologiczneprzedszkole.pl gdzie, już teraz, można obejrzeć telewizyjną wersję przedstawienia pt. „Drużyna Zet” w reżyserii A. Czernika. Fabuła spektaklu dotyka niezwykle aktualnego problemu smogu i „niskiej emisji” powstającej w wyniku ogrzewania domów przestarzałymi piecami na paliwo stałe. W przyszłości obejrzeć można będzie również inne wystawiane w ubiegłych latach przedstawienia, m.in. „Gajowy Badura”, „Zelanda” czy „Piotruś i Smog”.

ECOlogiczne Przedszkole” poza bajkami oferuje wiele cennych inspiracji, informacji i gotowych materiałów, które mogą okazać się pomocne zarówno nauczycielom, jak i rodzicom poszukującym sposobów na zainteresowanie najmłodszych sprawami ekologii.

Serdecznie zapraszamy!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE