Reklama

Egzaminy gimnazjalne odbędą się pomimo strajku

Opublikowano:
Autor:

Egzaminy gimnazjalne odbędą się pomimo strajku - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Dobra wiadomość dla rodziców i ostatniego rocznika gimnazjalistów. Wiemy już, że mimo strajku, we wszystkich kutnowskich szkołach z klasami gimnazjalnymi egzaminy 10 i 11 kwietnia odbędą się normalnie.

O sprawie egzaminów humanistycznych i matematyczno-przyrodniczych poinformował nas naczelnik wydziału edukacji i sportu Urzędu Miasta, Jarosław Kotliński.

  • W Szkole Podstawowej nr 2 obowiązuje obecność o godzinie 8:15. Zmienione zostają sale pisania egzaminów: uczniowie przydzieleni do sali nr 2 (w szkole sala 8) będą pisali egzamin z innymi w hali sportowej.
  • W Szkole Podstawowej nr 5 obowiązuje obecność o godzinie 8:10. Sale pozostają bez zmian.
  • W Szkole Podstawowej nr 7 obowiązuje obecność o godzinie 8:30. Zmienione zostały sale: wszyscy uczniowie z dostosowaniem egzamin piszą w sali gimnastycznej, natomiast pozostali uczniowie w hali sportowej (w hali jest chłodno, szkoła prosi o dostosowanie ubioru).

Przypominamy o zakazie posiadania podczas egzaminów telefonów komórkowych i innych urządzeń telekomunikacyjnych. Należy za to mieć ze sobą legitymację szkolną (lub dowód osobisty).

Informacje na temat egzaminu z języków obcych w dniu 12 kwietnia będą podane w późniejszym terminie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE