Reklama

Egzaminy w akademii ASWIR Alex Kutno

Opublikowano:
Autor:

Egzaminy w akademii ASWIR Alex Kutno - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia 15 marca w Akademii Sportów Walki i Rekreacji Alex Kutno odbyły się egzaminy na stopnie uczniowskie. Egzaminatorem był Gerard Zdziarski, instruktor i egzaminator Polskiego Związku Kick-Boxingu, Mistrz Świata i Europy w full-contact, międzynarodowy, zawodowy Mistrz Polski w boksie.Do zaliczeń na stopnie uczniowskie (niezbędne do udziału w zawodach sportowych) z zakresu umiejętności: technicznych, taktycznych i walki przystąpiło 22 zawodników. Wszyscy zaliczyli je pozytywnie. W trakcie egzaminu prowadzący udzielał cenne uwagi z zakresu techniki, taktyki i prowadzenia walki.

Po egzaminie wskazywał, jak prowadzić zdrowy sportowy tryb życia pozbawiony nałogów. Opowiedział jak osiągać swoje zamierzone cele życiowe, godnie reprezentować swój klub oraz rodzinne strony.

W tym dniu nastąpiło także oficjalne wręczenie I STOPNIA MISTRZOWSKIEGO - I DANA dla trenera Aleksandra Grabowskiego, który 24 lutego w Warszawie zdał pomyślnie egzamin na stopień mistrzowski. Uzyskanie przez Aleksandra Grabowskiego czarnego pasa w kickboxingu to uwieńczenie jego 23-letniej przygody z tą dyscypliną sportową.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE