Reklama

Elektryczne autobusy coraz bliżej Kutna. Ogłoszono przetarg

Opublikowano:
Autor:

Elektryczne autobusy coraz bliżej Kutna. Ogłoszono przetarg - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Dziś Urząd Miasta w Kutnie ogłosił przetarg na dostawę sześciu elektrycznych autobusów oraz systemu ładowania autobusów dla Miejskiego Zakładu Komunikacji.

Postępowanie podzielone jest na dwie części. Pierwsza to dostawa sześciu elektrycznych autobusów, druga to dostawa stacji szybkiego ładowania i ładowarek zajezdniowych.

Z planu zamówień publicznych na ten rok wynika, że magistrat zamierza przeznaczyć na ten cel orientacyjnie około 14 mln. zł. Część z tej kwoty stanowi dofinansowanie unijne. Oferty od potencjalnych wykonawców będą przyjmowane do 22 marca tego roku. Tego samego dnia nastąpi ich otwarcie.

Przypomnijmy, że zakup elektrycznych autobusów jest jednym z etapów projektu pod nazwą „Poprawa stanu publicznego transportu zbiorowego poprzez zakup autobusów niskoemisyjnych oraz modernizację infrastruktury transportowej”. Jego elementami są także m.in. dostawa systemu wspomagania zarządzania przedsiębiorstwem, montaż 50 wiat przystankowych i 10 tablic informacji pasażerskiej, a także modernizacja terenu MZK.

fot. elektryczny autobus marki Solaris (solarisbus.com)

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE