Reklama

Ferie w krośniewickim muzeum

Opublikowano:
Autor:

Ferie w krośniewickim muzeum - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Muzeum im. Jerzego Dunin-Borkowskiego w Krośniewicach zaprasza dzieci i młodzież szkolną powiatu kutnowskiego do wzięcia udziału w zajęciach w okresie ferii zimowych. W dniach 9-12 lutego placówka przygotowała dla Was mnóstwo atrakcji i twórczych warsztatów.Plan ferii:09.02 - Karnawał jeszcze trwa... - warsztaty robienia masek karnawałowych,10.02 - Papierowe LOVE - walentynkowe kartki metodą quillingową,11.02 - Eko-zoo - ekologiczne warsztaty plastyczne,12.02 - Dzień z baśnią - projekcja bajek połączona z warsztatami origami.

9 lutego - Karnawał nadal trwa, zatem zapraszamy na zajęcia, w trakcie których własnoręcznie przygotujemy kolorowe maski karnawałowe. Królik? Kotek? Motyl? - na balu, dzięki masce, możesz zostać kim tylko chcesz. W ruch pójdą kolorowe bibuły, cekiny i piórka. Będzie tajemniczo, kolorowo i magicznie.

10 lutego - Walentynki tuż tuż... Jednym z najpiękniejszych sposobów na wyznanie miłości jest własnoręcznie przygotowana kartka walentynkowa. Tym razem wykorzystamy wąskie paseczki papieru i dzięki metodzie quilingowej nasze kartki staną się wyjątkowe i niepowtarzalne. Będą papierowe kwiaty, serduszka i... dużo zabawy.

11 lutego - Zapraszamy na twórczy recykling, w ramach którego wykorzystamy tekturowe rolki i stworzymy z nich ekologiczne zoo. Wspólnymi siłami wykonamy papierowe słonie, żaby, koty, tygrysy i wiele innych zwierzaków-cudaków.

12 lutego - Tym razem zapraszamy na domowe kino i spotkanie z bohaterami różnych bajek. Projekcji towarzyszyć będą warsztaty plastyczne, wykorzystujące technikę płaskiego orgiami. Wszystko w myśl zasady, że "bajka jest dobra na wszystko".

Warsztaty odbywają się w wyznaczonych dniach, w godz. 11:00-13:00. Wstęp na zajęcia jest bezpłatny. Muzeum gwarantuje materiały plastyczne, jednak z uwagi na konieczność ich przygotowania prosimy o wcześniejsze zapisy dzieci. Zapisów można dokonać osobiście w kasie Muzeum (Pl. Wolności 1, Krośniewice), telefonicznie pod numerem: (24) 2523347 lub mailowo na adres www.muzeumkrosniewice@wp.pl.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE