Reklama

Firma Weidenhammer otrzymała zezwolenie na działalność w strefie

Opublikowano:
Autor:

Firma Weidenhammer otrzymała zezwolenie na działalność w strefie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Firma Weidenhammer otrzymała zezwolenie na działalność w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Inwestycje oznaczają nowe miejsca pracy w Kutnie.Weidenhammer Polska Sp. z o.o. w Podstrefie Kutno ŁSSE wybuduje zakład produkujący opakowania - tuby z tektury wielowarstwowej do pakowania przekąsek i innych produktów żywnościowych. Spółka poniesie nakłady inwestycyjne w wysokości co najmniej 25 mln zł do końca 2015 roku oraz zatrudni przynajmniej 31 nowych pracowników (do końca 2015 r.).

- W tym roku wydaliśmy 16 zezwoleń - mówi Tomasz Sadzyński, prezes Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. – Łącznie od początku roku inwestorzy zadeklarowali nakłady inwestycyjne za ponad 405 mln zł, a dzięki nim powstanie 891 nowych miejsc pracy, ale aż 4025 etatów zostanie utrzymanych.

- Łódzka strefa prężnie działa już ponad 16 lat. W tym czasie przedsiębiorcy zrealizowali inwestycje w oparciu o 234 zezwolenia, za ponad 10 mld zł. Dzięki temu udało się utworzyć blisko 27 tys. miejsc pracy - mówi Janusz Piechociński, Wicepremier, Minister Gospodarki. – Cieszymy się z nowych, przedsięwzięć w Kutnie, które przyczynią się do wzrostu zatrudnienia w regionie – dodaje.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE