Reklama

Reklama

[FOTO] Dzikie wysypiska nad Ochnią. Mieszkańcy czekają na interwencję

Opublikowano: 8 stycznia 2021 11:18
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Pomimo próśb, apeli i kar, wciąż część kutnian dbałość o środowisko naturalne ma w głębokim poważaniu. Problem dotyczy głównie terenów leśnych oraz tych zlokalizowanych nad Ochnią. Kolejny problem związany z dzikimi wysypiskami zgłasza nam jeden z naszych Czytelników. O komentarz w sprawie poprosiliśmy władze miasta róż.

Reklama

Nie pierwszy raz mieszkańcy donoszą o śmieciowych problemach w okolicach rzeki. Tym razem sprawa dotyczy terenów przy ul. Warszawskie Przedmieście, tuż przy stacji paliw oraz ogródkach działkowych przy wale Ochni. Czytelnik przesyła nam zdjęcia, na kórych w oczy rzucają się głównie sterty puszek i butelek po alkoholu. 

Niestety, to oczywiście jedno z wielu tego typu miejsc w naszym mieście, których stan pozostawia wiele do życzenia. Poprosiliśmy o komentarz urząd miasta. Jak do sprawy odnosi sie magistrat?

- Informujemy, że tereny miejskie w tym rejonie zostaną uprzątnięte, jak tylko warunki atmosferyczne na to pozwolą. Jest to pas drogowy ul. Warszawskie Przedmieście. Wał rzeki Ochni, jak również okolice mostów przy ul. Troczewskiego i Sienkiewicza to miejsca również często zaśmiecane. W różnych częściach miasta notorycznie pojawiają się także dzikie wysypiska. W takich sytuacjach Miasto zleca doraźne uprzątnięcie. W przypadku terenów prywatnych Straż Miejska skontaktuje się z właścicielami nieruchomości - odpowiada biuro prasowe Miasta Kutna. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (2)
  • 7 miesięcy temu | ocena +0 / -1

    gfg zalogowany

    fgfg

  • 7 miesięcy temu | ocena +0 / -3

    neneydf zalogowany

    trrtrtrrtr