Reklama

[FOTO] Kradzież w pociągu. Policja publikuje zdjęcia złodzieja

Opublikowano: wt, 14 lip 2020 14:53
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Policjanci zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby, której wizerunek znajduje się w galerii zdjęć. Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę na zdjęciach lub może mieć wiedzę co do okoliczności przywłaszczenia terminala Bluebird do wystawiania biletów, do którego doszło 01 maja 2020 roku około godziny 11 w pociągu relacji Toruń-Kutno proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z komendy miejskiej policji we Włocławku.

- Policjanci z Włocławka prowadzą postępowanie w sprawie przywłaszczenia terminala BLUEBIRD (urządzenie służyło do wystawiania biletów w pociągu relacji Toruń – Kutno) do jakiego doszło w piątek (01.05.2020) po godzinie 11. Z ustaleń mundurowych wynika, że mężczyzna podczas wysiadania na stacji Włocławek Brzezie z pociągu zabrał urządzenie ze stolika i oddalił się - informuje Komenda Miejska Policji we Włocławku.

Policjanci zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach. Jeżeli ktoś rozpoznaje mężczyznę proszony jest o kontakt osobisty z Komendą Miejską Policji we Włocławku, ul. Okrężna 25 lub telefoniczny pod nr tel. 47 753 56 53, 47 753 56 00 albo numerem alarmowym 112. Informacje można przekazać anonimowo!

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE