Reklama

Reklama

[FOTO] Ponad 120 tysięcy na remonty. Co zrobiono?

Opublikowano: 21 maja 2020 09:18
Autor: toza

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wydarzenia W ramach bieżącej naprawy dróg miasto wykonało modernizację chodników w ulicach: Kopernika oraz Szpitalna.

Reklama

- Modernizację chodnika w ulicy Kopernika wykonał Zakład Produkcyjno-Handlowy „Rajm-Bud” Matuszewski Rajmund za kwotę 68 001,78 zł. Remont chodnika w ulicy Szpitalnej przeprowadziła firma Usługi Budowlano-Brukarskie, Matuszewski Ryszard za kwotę 58 155,68 zł - informuje urząd miasta.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (3)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • 2 miesiące temu | ocena +0 / -0

 • 6 miesięcy temu | ocena +0 / -0

  Kkkk

  Remont remontem a butelki po alkoholu wrzucają za siatkę na prywatne posesje zwracając uwagę takiemu pracownikowi słyszy się że to Ty jesteś podły a posprzątać nie łaska

 • 6 miesięcy temu | ocena +0 / -0

  X

  A co z chodnikami na ul. Staszica obok prokuratury czy na ul. Kołłątaja.