Reklama

Reklama

[FOTO] Poseł z Kutna nagrodzony Orłem Tygodnika Wprost. Czym zasłużył sobie na wyróżnienie?

Opublikowano: sob, 8 maj 2021 18:55
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W miniony piątek wiceminister edukacji i nauki oraz poseł Prawa i Sprawiedliwości, dr. Tomasz Rzymkowski został nagrodzony Orłem Wprostu. Tygodnik nagrodził go za rozwój edukacji w Polsce, w tym szczególnie za wsparcie tzw. edukacji domowej, z której obecnie korzysta ok. 20 tys. dzieci. Oprócz niego Orły otrzymali europoseł prof. Karol Karski i prof. Marzena Zakrzewska, wszyscy za wkład w rozwój bądź promocję edukacji domowej.

Reklama

Orły Wprost to nagrody dla firm, samorządów, wybitnych osobowości regionu oraz projektów transgranicznych i ponadnarodowych. To nagroda dla tych, którzy wnoszą szczególny wkład w rozwój gospodarki, regionu oraz kraju. Nawiązują do wyjątkowego wyróżnienia, które otrzymał wydawca „Wprost”, Michał Maciej Lisiecki, od Instytutu im. Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego za to, iż w codziennej działalności dowiódł, że prowadząc biznes, można nieść białoczerwoną flagę wysoko, być patriotą i działać na rzecz Polski.

Symbolem wyróżnienia stało się godło Państwa Polskiego - wizerunek Orła Białego - które wisiało w siedzibie Prezydenta i Rządu II RP od roku 1945 przy 43 Eaton Place w Londynie, tzw. „Zamku”.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)