Reklama

[FOTO] Pracownicy ZUS zebrali 200 kg żywności. Jedzenie trafi do potrzebujących z naszego regionu

Opublikowano: śr, 18 lis 2020 13:42
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Przez dwa tygodnie pracownicy I Oddziału ZUS w Łodzi i podległych mu jednostek, uzbierali ok. 200 kg trwałej żywności. Produkty zostały przekazane do Banku Żywności im. Marka Edelmana, który rozda je potrzebującym w naszym województwie.

W 16 wielkich kartonach znalazły się m.in. produkty takie jak: mąka, cukier, sól, kasze, ryże, makarony, oleje, mleko w kartonach, konserwy (szynki konserwowe, ryby w puszkach, pasztety i inne), napoje, słodycze.

Z Banku Żywności produkty zostaną przekazane do Domów Opieki Społecznej, Domów Dziecka, Miejskich Ośrodków Pomocy Społecznej i innych jednostek, które dostarczają żywność potrzebującym w naszym województwie. Chodzi tu o osoby samotne, niepełnosprawne oraz o seniorów, którzy wymagają szczególnej uwagi i pomocy w obliczu trwającej pandemii.

- Głód to zjawisko, które nie powinno już występować w XXI wieku. Niestety rzeczywistość bywa brutalna i nadal wiele osób nie może pozwolić sobie na codzienny, pełnowartościowy posiłek. Dlatego postanowiliśmy działać i wesprzeć tym razem Bank Żywności w Łodzi im. Marka Edelmana - mówi Michalina Figurska z I Oddziału ZUS w Łodzi.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE