Reklama

Reklama

[FOTO] Szczepienia przeciwko COVID-19: strażacy z powiatu kutnowskiego pomagają mieszkańcom

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Trwa wielka akcja szczepień przeciwko COVID-19. Aktywnie włączają się w nią strażacy z powiatu kutnowskiego, o czym dziś informuje nas oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kutnie.

Reklama

- Strażacy powiatu kutnowskiego aktywnie wspomagają ogólnopolską akcję  #SzczepimySię. Pomagają w dotarciu do punktów szczepień osobom, które nie mogą tam dojechać we własnym zakresie. Akcja ta prowadzona jest we współpracy z punktami szczepień oraz jednostkami samorządu terytorialnego - informuje st. kpt. Mariusz Jagodziński, oficer prasowy KP PSP Kutno.

Od 18 stycznia w powiecie kutnowskim, z pomocy w transporcie do punktów szczepień skorzystało 13 osób. W całym kraju od początku akcji, z pomocy skorzystało już ponad 3500 osób. W ramach prowadzonych działań strażacy będą również dystrybuować materiały informacyjne na temat szczepień oraz profilaktyki COVID-19.

- Przypominamy, że pod numerem 989 można uzyskać dostęp do bezpłatnej, całodobowej infolinii Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19 - dodaje oficer prasowy kutnowskiej straży pożarnej.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy