Reklama

Reklama

[FOTO, WIDEO] Moto Mikołaje znów wkraczają do akcji. Co zaplanowali w tym roku?

Opublikowano: czw, 26 lis 2020 09:12
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Moto Mikołaje to coroczna, charytatywna akcja organizowana przez Stowarzyszanie Kutnowskich Motocyklistów wraz z lokalną motocyklową i samochodową społecznością, której celem jest pomoc potrzebującym dzieciom. Pomimo trwającej pandemii, również w tym roku zmotoryzowani zrobią wszystko, by pomóc potrzebującym. Jakie akcje zaplanowali?

Reklama

- Postaramy się, aby tegoroczne wsparcie dotarło do najmłodszych będących w trudnej sytuacji życiowej, dzieci niepełnosprawnych intelektualnie oraz pozbawionych możliwości efektywnego udziału w nauczaniu zdalnym. Świąteczne paczki trafią także na oddziały psychiatrii dziecięcej i młodzieżowej, tak bardzo zapomniane w dobie epidemii. W dłuższej perspektywie myślimy także o poszkodowanych w wypadkach, zwłaszcza komunikacyjnych, ponieważ chcemy, aby Moto Mikołaje były preludium do Skołowanych - wiosennej akcji o bezpieczeństwie w ruchu drogowym - zapowiada Adrian Czekaj z Kutnowskich Motocyklistów.   

Niestety w tym roku, z uwagi na zaostrzenia epidemiczne, organizatorzy akcji musieli zrezygnować z tradycyjnej kwesty do puszek, sprzedaży kalendarza oraz corocznych atrakcji w centrum miasta. Możecie jednak wesprzeć wydarzenie, wpłacając symboliczną kwotę na specjalną e-skaronę na portalu zrzutka.pl! Dokładne szczegóły na co zostaną przeznaczone środki znajdziecie w jej opisie. 

- Wiemy, że ten rok był dla wszystkich ciężki, jednak my się nie poddajemy. W tym roku mimo niesprzyjających okoliczności wyjedziemy na ulice miasta róż już 5 lub 6 grudnia. Patrzcie w lusterka bo wtedy, możecie w nich zobaczyć niespodziewanego gościa! Tego dnia Moto Mikołaje będą wszędzie! [...] W tym roku z uwagi na zaostrzenia zmuszeni jesteśmy zbierać tylko rzeczy nowe i nieużywane, aby zminimalizować wszelkie ryzyko związane z epidemią. Listę miejsc, gdzie zostawić możecie swoją pomoc dla akcji znajdziecie tradycyjnie na naszym fejsie: www.facebook.com/kutnowscymotocyklisci

Od pierwszej edycji, która miała miejsce w 2017 roku, Kutnowscy Motocykliści zebrali środki, których łączna wartość przekracza już 100.000 zł. W tej kwocie obok ponad 500 prezentów dla najmłodszych znalazły się m. in. wycieczki fakultatywne dla dzieci niepełnosprawnych intelektualnie, budowa „Przyjaznego zakątka” wraz z w pełni wyposażonym sensorycznym placem zabaw przy ul. Przmysłowej, „Szlachetna Paczka” dla jednej z rodzin z powiatu kutnowskiego oraz wiele więcej!  Jedno jest pewne, kutnianie są  #zatankownidobrem! Pod tym hasłem, ponownie zapraszamy Wszystkich Was do udziału w kolejnych edycjach naszej flagowej akcji, jednocześnie z nadzieją spoglądając na przyszły rok, wolny od wszelkich obostrzeń! 

Najnowsze wideo z udziałem Kutnowskich Motocyklistów znajdziecie tutaj - KLIK

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (4)
 • rok temu | ocena +1 / -5

  Wróg komuny

  Ci motocykliści to dzieweczki na motorach, które pragną i marzą o skrobance. Im i równie mądrym z BMW,wypada podziękować . Swięto Niepodległości juz było nie dla nich. Wynocha pętaki. Grosza ode mnie nie dostaniecie.

  • rok temu | ocena +3 / -0

   PP

   Przyjdź do nich na Bema i powiedz im to w twarz, podła niegodna parszywa internetowa mendo.

 • rok temu | ocena +4 / -0

  Dedytka

  To my nie jestyma za aborcją?

  • rok temu | ocena +6 / -0

   Porypany kutniok

   Jezdyma za legalnym mostem nienarodzonych i starców co Biedroń rentę i zajmujemy miejsce nom młodym w złodzieje.