Reklama

Reklama

[FOTO] Z ziemi i z powietrza. Policyjny śmigłowiec w akcji

Opublikowano: 25 września 2020 13:46
Autor: toza

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wydarzenia Nie tylko radiowozy, ale także policyjny śmigłowiec. Mundurowi w trosce o bezpieczeństwo angażują dziś duże siły i środki do walki z piratami drogowymi.

Reklama

- Są tacy kierujący, u których pośpiech zwycięża nad zdrowym rozsądkiem i przestrzeganiem zasad bezpieczeństwa. To oni stwarzają największe zagrożenie dla tych, których spotkają na swojej drodze, a także dla samych siebie i swoich pasażerów. Policjanci aby skutecznie eliminować piratów drogowych i chronić przed nimi wszystkich innych podróżnych i pieszych przeprowadzą dziś akcje z ziemi i powietrza – informuje policja.

Dziś odbywają się działania " Podniebny patrol" . Do akcji ruszył policyjny helikopter oraz grupa Speed wspierana przez funkcjonariuszy z 4 powiatów. Skoncentrują się one głównie na terenie autostrady A2. Będzie ona monitorowana z pokładu policyjnego śmigłowca wyposażonego w kamerę.

- Sygnał z kamer zostanie przekazany do policjantów w radiowozach rozlokowanych w różnych newralgicznych punktach, gdzie funkcjonariusze będą zatrzymywali kierowców, którzy popełnili wykroczenie. Szczególnym nadzorem obejmą samochody ciężarowe – opisują mundurowi.

Policjanci zgodnie podkreślają, że najważniejsze jest to, aby kierowcy nauczyli się, że nie warto łamać przepisów. Nie tylko wtedy, kiedy w pobliżu widoczny jest patrol.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (3)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • 2 miesiące temu | ocena +15 / -15

  H

  A możeby tak z buta wiecej patroli?

 • 2 miesiące temu | ocena +6 / -6

  emeryt

  A nie mogli by używać kamer termowizyjnych do łapania w nocy złodziei?

  • 2 miesiące temu | ocena +1 / -1

   Typowy Polak

   Ale na złodziejach nie zarobią. Złodziej ma gdzie mandat ????