Reklama

Reklama

[FOTOGALERIA] 5 lat Aquaparku Kutno!

Opublikowano: 1 czerwca 2017 17:28
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Ach, co to jest za święto! Aquapark Kutno obchodzi dziś hucznie swoje 5 urodziny. Z tej okazji od rana można liczyć na moc wodnych atrakcji. Nie obyło się bez podziękowań i wspaniałego tortu w kształcie... budynku kutnowskiego parku wodnego.

Reklama

Oficjalną część świętowania rozpoczął dyrektor MOSiR-u, Paweł Ślęzak, który powitał przybyłych gości oraz podziękował za ich obecność na jubileuszu.

- 5 lat Aquaparku to dla nas ważna rocznica. To ponad 1 250 000 odwiedzin, co daje średnio 680 wejść dziennie. To ponad 15 milionów zł zostawionych w kasach naszego parku wodnego, w końcu to 160 tys. m3 zużytej wody i 8,5 mln kW prądu. Przez ten czas dorobiliśmy się wielu wspaniałych imprez takich jak Mistrzostwa Kutna i Powiatu w pływaniu, Sylwester, Otyliada, Półkolonie czy wybory Miss Aquaparku, które na stałe wpisały się w kalendarz imprez naszego miasta - przybliżył gościom dyrektor Ślęzak.

Głos zabrał również prezydent Kutna, Zbigniew Burzyński.

- Szanowni Państwo, kiedy mniej wiece 10 lat temu zapadła decyzja o budowie aquaparku, to musicie wiedzieć, że nie była ona łatwa. Padały pytania: po co? dla kogo? czy zarobi na siebie? Dzisiaj jednak widzimy, że te ponad milion osób, które odwiedziły ten obiekt świadczy o tym, że to było potrzebne. Aquapark Kutno jest niewątpliwie wizytówką całego miasta - mówił włodarz.

Na uroczystości pojawiła się także pani Martyna Kodłubaj z córeczkami, która była milionowym gościem Aquaparku Kutno.

Po licznych podziękowaniach i gratulacjach przyszedł czas na część artystyczną. Jako pierwsze zaprezentowały się podopieczne Młodzieżowego Domu Kultury - zespoły Czary Mary i Abrakadabra. Po nich mogliśmy na własne oczy zobaczyć jak wyglądają zajęcia fitnessu na trampolinach, a po nich głos zabrał iluzjonista Aleksander Dumała i dosłownie zaczarował publiczność magicznymi sztuczkami, w których pomagali mu m.in. prezydent Zbigniew Burzyński, zastępca komendanta KP PSP w Kutnie Marcin Adamiak i Joanna Brylska, rzecznik prasowy Urzędu Miasta Kutna.

Uroczystości zwieńczył wielki tort w kształcie budynku Aquaparku Kutno.

My również się dołączamy i życzymy wielu takich kolejnych rocznic i wspaniałych wyników!

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)
  • 4 lata temu | ocena +7 / -7

    _Zygmunt

    Oficjalnie , osobiście ODSZCZEKUJĘ wszystkie kalumnie , złorzeczenia i oczernianie, które z taka zapalczywością wypowiadałem wobec władz Kutna i na osoby decyzyjne w sprawie budowy aquaparku . Przyznaję z wielkim szacunkiem, że to ONI mieli rację- zakładając sukces. To jest dobra, trafiona, mądra, potrzebna, świetna i ...... super decyzja i inwestycja . Jestem baranem małej wiary. :) Zygmunt