Reklama

Gdzie mieszkańcy Kutna spędzają wakacje?

Opublikowano:
Autor:

Gdzie mieszkańcy Kutna spędzają wakacje?  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Sezon wakacyjny w pełni. Zapytaliśmy właścicielkę Centrum Podróży Fun Holidays, Żanetę Polakowską, o to jakie wycieczki i do jakich miejsc są najchętniej kupowane przez mieszkańców naszego miasta. Dowiedzieliśmy się również, który kierunek wakacyjnych podróży jest najtańszy, a który najdroższy.

Z roku na rok zwiększa się tendencja do wyjazdów za granicę. Nadal najchętniej wybieranym przez kutnian miejscem jest Grecja i wyspy: Zakynthos, Rodos oraz Peloponez. Cena takiego wyjazdu to około 2-2,5 tys. zł. W sezonie zimowym wyjazdy do ciepłych krajów również cieszą się dużym zainteresowaniem, zwłaszcza do krajów egzotycznych. Ferie i okres świąt Bożego Narodzenia, skłaniają ludzi do podróży i zmiany otaczającej ich aury z zimowej, na tropikalną.

- Szczególnym zainteresowaniem cieszyła się zawsze wycieczka do Tunezji. Była to najtańsza opcja, bo koszt wynosił około 1200 złotych. Jednak po ostatnich wydarzeniach, jakie miały tam miejsce, nie sprzedaję już tych wycieczek. Po wydanym przez MSW oświadczeniu o zagrożeniu terrorystycznym, zrezygnowaliśmy z oferowania właśnie tego kierunku. Egipt i Turcja nadal są dostępne w ofercie- mówi Ż. Polakowska.

Pytaliśmy też o najdroższą i tym samym najbardziej ekskluzywną wycieczkę, na jaką można sobie pozwolić, korzystając z usług Centrum Podróży Fun Holidays. W okresie letnim, jest to 16-dniowa wycieczka do Polinezji Francuskiej. Koszt za osobę wynosi 34 799 zł i jak dotąd nikt się na nią nie zdecydował.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE