Reklama

Gimnazjaliści przed trudnym wyborem - którą szkołę wybrać?

Opublikowano:
Autor:

Gimnazjaliści przed trudnym wyborem - którą szkołę wybrać? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Początek wakacji to nie tylko słodkie lenistwo, a przynajmniej nie dla wszystkich - absolwenci gimnazjów stają właśnie przez jednym z najważniejszych wyborów w życiu - wyborem dalszej ścieżki edukacji. Trwa bowiem składanie dokumentów do szkół średnich.

Rekrutacja elektroniczna już się zakończyła, a uczniowie poznali wstępne wyniki kwalifikacji do poszczególnych szkół średnich. Teraz pozostaje tylko wybrać odpowiednią szkołę i klasę oraz w terminie złożyć oryginały dokumentów i czekać na ogłoszenie list ostatecznie przyjętych do szkół uczniów.

Dużą niespodzianką jest liczba podań złożonych do Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 im. Antoniego Troczewskiego w Kutnie - wpłynęło aż 99 samych wstępnych deklaracji do klas I wyboru, z czego większość potwierdziła swoją decyzję co oznacza, że w kutnowskiej "Margarynie" zostaną utworzone 3 klasy technikum (technik hotelarstwa, technik eksploatacji portów i terminali oraz technik żywienia i usług gastronomicznych), a także jedna klasa zasadniczej szkoły zawodowej kształcąca kucharzy.
Ostateczne listy uczniów, którzy od września rozpoczną naukę w kutnowskich szkołach średnich poznamy 12 lipca.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE