Reklama

Reklama

Grillowanie, czy rozczarowanie? Jaka pogoda na majówkę w Kutnie? Sprawdź prognozę

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: poglądowe

Grillowanie, czy rozczarowanie? Jaka pogoda na majówkę w Kutnie? Sprawdź prognozę - Zdjęcie główne

. | foto poglądowe

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Na ten weekend czekały tysiące mieszkańców Kutna i powiatu. Dla wielu majówka to przede wszystkim początek sezonu grillowego, dlatego wymarzonym scenariuszem jest słoneczna aura i wysokie temparatury. Czy w najbliższych dniach pogoda będzie nas rozpieszczać? Prognoza dla Kutna niestety nie jest zbyt optymistyczna.

Reklama

Z dnia na dzień będzie zimniej

Synoptycy przewidują, że 1 maja w Kutnie temperatura w ciągu dnia wynosić będzie 15°C, natomiast w nocy 7°C. Wiatr będzie wiał w kierunku południo-wschodnim z prędkością 10 km/h. Prawdopodobieństwo opadów wynosi 20 procent. 

Pogoda ma się popsuć już 2 maja. Prognozuje się, że temperatura w ciągu dnia wynosić będzie 13°C, zaś w nocy spadnie nawet do 3°C. Można spodziewać się również dość silnych podmuchów wiatru z północnego wschodu, dochodzących do 19 km/h. Ponadto trzeba przygotować się na opady deszczu, którego prawdopodobieństwo wystąpienia szacuje się na 90 procent. 

Jeszcze mniej sprzyjająca pogoda zapowiada się 3 maja. Temperatura w ciągu dnia będzie oscylować w granicach zaledwie 10°C, a w nocy 2°C. Wiatr ma być jeszcze silniejszy niż dzień wczesniej i wiać z predkością 22 km/h z północnego zachodu. Ponadto prawdopodobieństwo wystąpienia opadów tego dnia szacuje się na 80 procent. 

Majówka - początek luzowania obostrzeń

Przypomnijmy, że dziś minister zdrowia, Adam Niedzielski zapowiedział, że przy utrzymującym się niskim poziomie zakażeń możliwe będzie stopniowe luzowanie obostrzeń według zaplanowanego harmonogramu. Od 1 maja planuje się:

- Jednolite zasady bezpieczeństwa w całym kraju – otwarte salony fryzjerskie i kosmetyczne

- Sport – uprawianie sportu w obiektach sportowych na świeżym powietrzu: limit – max. 50 osób

- Sport – uprawianie sportu w krytych obiektach sportowych oraz na basenach: dla zorganizowanych grup dzieci i młodzieży max. 50 proc. obłożenia obiektu. 

Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj - KLIK

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy