Reklama

Reklama

Grypa i COVID-19 w kutnowskim szpitalu, wstrzymano odwiedziny. "To dla dobra naszych bliskich"

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: poglądowe (archiwum)

Grypa i COVID-19 w kutnowskim szpitalu, wstrzymano odwiedziny. "To dla dobra naszych bliskich" - Zdjęcie główne

Z powodu grypy i COVID-19 w kutnowskim szpitalu obowiązuje zakaz odwiedzin | foto poglądowe (archiwum)

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia W tym tygodniu dyrekcja Kutnowskiego Szpitala Samorządowego była zmuszona wstrzymać odwiedziny w placówce. Powodem jest sytuacja epidemiologiczna. Póki co nie wiadomo, kiedy wszystko wróci do normy.

Reklama

Dyrekcja Kutnowskiego Szpitala Samorządowego poinformowała nas, że od dziewiątego lutego do odwołania została zmuszona wstrzymać wszystkie odwiedziny.

- Niestety, taka sytuacja będzie istnieć, aż do odwołania. Nie wiemy jak długo. Może tylko dwa tygodnie, ale może również kilka miesięcy. Nikt dziś po prostu tego nie potrafi określić – mówi Bartosz Serenda, Zastępca Dyrektora ds. Komunikacji i Jakości,

Mimo wszystko placówka za zgodą ordynatora danego oddziała, lub lekarza dyżurnego, dopuszcza pewne wyjątkowe sytuacje. Wówczas jedna osoba dziennie może odwiedzić bliską sobie osobę, ale maksymalnie na 10 minut. Musi się to także odbywać w pełnym reżimie sanitarnym.

- To nie tylko kwestia COVID-19, ale również ostrych przypadków gryp. Zwyczajnie musimy zabezpieczyć w jak największym stopniu sterylność szpitalnych Oddziałów przed tym, co można przynieść z zewnątrz do Oddziału. Bardzo prosimy o wyrozumiałość - to wszystko dla dobra naszych bliskich przebywających w szpitalnych oddziałach – podkreśla Bartosz Serenda.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy