Reklama

Reklama

Gwiazdy disco-polo na dożynkach w powiecie kutnowskim! Znamy pełny harmonogram imprezy

Opublikowano: 4 sierpnia 2021 17:00
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Coraz mniej czasu zostało do tegorocznych dożynek powiatowo-gminnych w Dąbrowicach. Za nami spotkanie na którym omawiano szczegóły organizacji całego przedsięwzięcia i przedstawiono pełny harmonogram imprezy. Główną atrakcją wielka gala disco-polo.

Reklama

Koncert gwiazd disco polo/dance, atrakcje dla najmłodszych, wystawa pszczelarska, występy zespołów ludowych i wiele innych atrakcji czekać będzie na uczestników Dożynek Powiatowo-Gminnych, które odbędą się już 29 sierpnia w Dąbrowicach w powiecie kutnowskim. O wstępnych planach organizatorów pisaliśmy wcześniej W TYM MIEJSCU.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Które szkoły średnie wybiorą młodzi kutnianie? Trwa rekrutacja uzupełniająca, zostało niewiele czasu!

Poniżej prezentujemy pełny harmonogram dożynek:

12:00 – Uroczysta msza św. W kościele pw. Św. Wojciecha w Dąbrowicach

13:00 – Przejście korowodu na plac dożynkowy w towarzystwie Zespołu „Leszczynianki”

13:30 – Część oficjalna:

- Uroczystości obrzędowe (Zespół Dąbrowickie Nutki)

- Wystąpienia

- Wręczenie odznaczeń, wyróżnień

14:30 – Blok artystyczny:

- Zespół Ludowy „Leszczynianki”

- Zespół Ludowy „Strzelce”

- Zespół Ludowy „Klonowianki”

- Zespół Śpiewaczy „Krzyżanówek”

16:00 – Wielka Gala Disco-Polo:

16:00 – 17:00 DJ Andreas

17:00 – 18:00 Zespół DEJW

18:00 – 19:00 Zespół 2 for You

19:00 – Roztrzygnięcie konkursu pt. „Aktywnie i Bezpiecznie spędzam wakacje”

19:40 – Występ Zespołu Light of Hope

20:00 – 21:00 – Zespół Extazy

21:00 – 22:00 – Zespół Mały z Dużym

22:00 – Zabawa z DJ z Radia Q

- Będzie to niezwykłe wydarzenie. Cieszę się, że możemy powrócić z dożynkami po lockdownach i dać naszym mieszkańcom chwilę radości i wytchnienia – mówi członek Zarządu Powiatu Kutnowskiego Tomasz Walczewski – Szczególnie zadowolony jestem z Wielkiej Gali Disco-Polo, na której wystąpią gwazdy tego gatunku, czyli DJ Andreas, Ekstazy, Dejw oraz Mały z Dużym. Zapraszamy serdecznie na Dożynki. Bawmy się wspólnie, świętujmy dni plonów i bądźmy bezpieczni – dodaje.

Oprócz muzycznych gwiazd wieczoru, na mieszkańców czekać będą m.in. tradycyjne potrawy, konkursy, rozgrywki sportowe, grill i wiele, wiele innych. 

- Czym byłyby dożynki bez Kół Gospodyń, które zapewnią smaczne, własnoręcznie wykonane potrawy – mówi Elżbieta Milczarska, radna Rady Powiatu Kutnowskiego – Ponadto, będzie można wziąć udział w rozgrywkach sportowych. Radny Tomasz Marciniak, przygotuje dla miłośników wysiłku fizycznego stoły do najnowszej dyscypliny sportowej, która zyskuje na popularności wśród młodzieży. Chodzi oczywiście o Teqball – dodaje Milczarska.

- Będzie czekał na Państwa również darmowy grill na którym będą serwowane kiełbasy, karkówki i kaszanki – zaznacza Dorota Dąbrowska, wójt gminy Dąbrowice – Dodatkowo będzie Berlinkowóz, z którego będzie można zamówić darmowe hot-dogi. 

Mieszkańcy powiatu będą mogli również zapoznać się ze sprzętem rolniczym, tym sprzed epoki, jak i tym najnowocześniejszym.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Zbliża się kutnowska gala MMA: Ring Girls pilnie poszukiwane! "To praca dla kilku uśmiechniętych dziewczyn"

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE