Reklama

Hali sportowo-widowiskowej nie będzie

Opublikowano:
Autor:

Hali sportowo-widowiskowej nie będzie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Miasto nie otrzymało środków na budowę nowoczesnej hali sportowo-widowiskowej. To smutna wiadomość, głównie dla kibiców koszykówki, którzy już zacierali ręce na wieść o tym, że będą mogli kibicować kutnowskiej drużynie podczas meczów na hali z prawdziwego zdarzenia.

1 lipca na stronach Ministerstwa Sportu i Turystyki RP ukazał się komunikat informujący o tym, że kutnowski projekt nie znalazł się na liście zadań inwestycyjnych zakwalifikowanych do programu.

- Koszt hali to 30 mln zł, założenie było pół na pół - 15 mln zł dofinansowania i 15 mln zł środków własnych. Bez tych pieniędzy nie możemy się podjąć tego zadania. To przekaracza nasze możliwości - informował dziś podczas konferencji prasowej prezydent Zbigniew Burzyński.

Władze miasta rozważają różne warianty, padł nawet pomysł zaproponowania prywatnym firmom zainwestowania w budowę hali, może to być jednak trudne, ponieważ inwestorzy chcięliby w przyszłości czerpać zyski z inwestycji, a hala nie będzie w stanie sama się finansować...

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE