Reklama

Herbaciany kryzys

Opublikowano:
Autor:

Herbaciany kryzys - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Na pracowników firmy Tea Bros (dawny Stoptex) spod Kutna padł blady strach. Wszystko przez plotki na temat upadłości zakładu, w którym pracuje kilkadziesiąt osób. Jak udało się nam ustalić w sekretariacie przedsiębiorstwa, o zamknięciu herbacianego biznesu nie ma mowy. Firma - jak wiele innych - zmaga się z przejściowymi trudnościami.fot. Pogłoski o upadłości Tea Bros to plotki. Zakład normalnie funkcjonuje.

Tea Bros z siedzibą w Wałach to dawny Stoptex, produkujący herbatę i rajstopy. W maju ubiegłego roku zmienił właściciela. To największy zakład pracy chronionej w regionie. Pan Janusz, który napisał do naszej redakcji, twierdzi, że przedsiębiorstwo lada moment upadnie.

- Sytuacja w firmie jest naprawdę nieciekawa. Ludzie pracują, ale nie wiadomo jak długo.

Z prezesem spółki nie udało się nam skontaktować. W sekretariacie usłyszeliśmy, że produkcja działa normalnie, a kryzys dotyka dziś wiele przedsiębiorstw. O upadłości nie ma jednak mowy.

Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, firma zawiera czasowe umowy z pracownikami. Gdy nie ma aż tylu zamówień, nie są one przedłużane.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE