Reklama

Hotel pracowniczy dla obcokrajowców na 29 Listopada? Mieszkańcy boją się, że Ukraińcy zabiorą im lokale!

Opublikowano:
Autor:

Hotel pracowniczy dla obcokrajowców na 29 Listopada? Mieszkańcy boją się, że Ukraińcy zabiorą im lokale! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Pod koniec grudnia mieszkańcy jednej z kamienic na ulicy Listopada otrzymali od władz budynku przykrą wiadomość- ich umowy najmu nie zostaną przedłużone. Dlaczego? Jak wynika z relacji lokatorów, w miejscu ich mieszkań mają powstać... pokoje hotelowe dla mieszkańców Ukrainy pracujących w jednym z zakładów przetwórstwa mięsnego. Kutnianie z początku nie mogli uwierzyć w te doniesienia, jednak postępujące prace remontowe w lokalach a nawet zakup nowych mebli dla przyszłych gości zaczęły budzić ich podejrzenia.

Lokatorzy kamienicy nie mogli nawet zweryfikować prawdziwości tych informacji bo, jak mówią, zarówno administrator jak i właściciel niemal zapadli się pod ziemię, a o braku przedłużenia umów dowiedzieli się dopiero z listów, które dotarły z prawie miesięcznym opóźnieniem. Wszyscy martwią się o swoją przyszłość- mieszkają w lokalu, który lada chwila będą musieli opuścić (w niektórych przypadkach po 45 latach pobytu) i nie wiedzą, kto zajmie ich miejsce. Czy powstanie hotelu dla pracowników zakładu jest realne? Więcej informacji w bieżącym numerze Gazety Lokalnej.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE