Reklama

III Międzynarodowa Biesiada Cygańska

Opublikowano:
Autor:

III Międzynarodowa Biesiada Cygańska  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia W sobotę, 13 lipca w Żychlinie odbędzie się III Międzynarodowa Biesiada Cygańska. Koncerty rozpoczną się o godzinie 20:00. Wstęp do domu weselnego "Pod Wierzbą" gdzie odbędzie się biesiada będzie możliwa od godziny 18.Na scenie zaprezentują się: Don Vasyl i Gwiazdy Cygańskiej Pieśni, Dziani, Razita - Rosja, Carmen, Roberto - Rumunia, Mardżana - Ukraina, Petro - Bałkany, Endi.Impreza odbędzie się przed XVII Międzynarodowym Festiwalem Piosenki i Kultury Romów, więc wystąpi u nas znaczna część artystów, których możemy zobaczyć w Ciechocinku.

- Jest to już nasze piąte letnie spotkanie w rytmie cygańskiej pieśni i tańca. Tym razem wystąpi u nas jeszcze więcej gwiazd cygańskiej pieśni zarówno polskich jak i zagranicznych - mówią organizatorzy.

W trakcie imprezy będzie grill, piwo, napoje, rożnego rodzaju zabawy i świetna atmosfera :)

Do dyspozycji jest również restauracja, parasole, lawki, namiot. Patronem medialnym są Telewizja Roma oraz radio Victoria.

Ceny biletów:
25 zł - cena biletu bez ulg
10 zł - ulgowy od 7 do 13 lat
0 zł - dzieci do lat 7

Bilety do zakupienia w kasie przed koncertem. Ilość miejsc nieograniczona. Więcej informacji pod numerem telefonu 667-569-611.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE