Reklama

III sesja Rady Miejskiej w Krośniewicach

Opublikowano:
Autor:

III sesja Rady Miejskiej w Krośniewicach  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia III nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej w Krośniewicach odbędzie się jutro o godz. 12:00 w w Zespole Szkół nr 1 w Krośniewicach, ul. Łęczycka 17. Radni będą podejmować uchwały w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla farm wiatrowych, nieodpłatnego nabycia nieruchomości do gminnego zasobu nieruchomości, dokonania zmian w budżecie gminy Krośniewice na rok 2014 czy przyjęcia regulaminu korzystania z boiska sportowego zlokalizowanego na terenie Szkoły Podstawowej Nr 1 w Krośniewicach.

Porządek obrad:

1. Otwarcie obrad sesji.
2. Przyjęcie zmian do porządku obrad sesji.
3. Podjęcie uchwały w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla farm wiatrowych w obrębach Skłóty, Szubina, Nowe, Witów oraz Szubsk Duży.
4. Podjęcie uchwały w sprawie nieodpłatnego nabycia nieruchomości do gminnego zasobu nieruchomości (nieruchomość w obrębie geodezyjnym Wola Nowska).
5. Podjęcie uchwały w sprawie nieodpłatnego nabycia nieruchomości do gminnego zasobu nieruchomości (nieruchomości w obrębie geodezyjnym PGR Głaznów).
6. Podjęcie uchwały w sprawie obniżenia średniej ceny skupu żyta za 1 dt przyjmowanej jako podstawa do obliczenia podatku rolnego na 2015 r.
7. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały Nr XXXVIII/271/13 Rady Miejskiej w Krośniewicach z dnia 30 grudnia 2013 r. w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej na lata 2014 -2024 dla Gminy Krośniewice.
8. Podjęcie uchwały w sprawie dokonania zmian w budżecie gminy Krośniewice na rok 2014.
9. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia regulaminu korzystania z boiska sportowego zlokalizowanego na terenie Szkoły Podstawowej Nr 1 w Krośniewicach, ul. Poznańska 15.
10. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia wynagrodzenia Burmistrza Krośniewic.
11. Sprawy różne.
12. Zamknięcie obrad sesji.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE