Reklama

Reklama

Informator weekendowy

Opublikowano: pt, 6 lut 2015 07:00
Autor:

Informator weekendowy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Piątek, 6 lutego10:30 – Hobbit: Bitwa Pięciu Armii - Kino KDK13:30 – Piorun i magiczny dom - Kino KDK15:00 - Projekcja filmowa operetki G. Bizeta "Carmen" - Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna15:00 – Baranek Shaun - Kino KDK16:30 – Dziewczyny - Kino KDK18:30 – Bezwstydny Mortdecai - Kino KDK20:30 – Carte Blanche - Kino KDKSobota, 7 lutego11:00 – Baranek Shaun - Kino KDK12:30 – Piorun i magiczny dom - Kino KDK14:00 – Baranek Shaun - Kino KDK16:30 – Dziewczyny - Kino KDK18:00 - Pokaz filmu niemego "Mumia" - Centrum Teatru Muzyki i Tańca18:30 – Bezwstydny Mortdecai - Kino KDK20:30 – Carte Blanche - Kino KDK

Reklama

Kutnowska Amatorska Liga Siatkówki (SP nr 6)

Ekstraklasa Kobiet:
09:00 - Gaju Team Łęczyca – Rolpuch Kutno
10:00 - Rolpuch Kutno – Kasprowicz Kutno
11:00 - Gaju Team Łęczyca – UKS Strzelce
12:00 - ZS Żychlin – UKS Strzelce
13:00 - Hurt Pap-Ars Vita Kutno – ZS Żychlin

III liga Mężczyzn:
14:00 - Dąbrowianka Dąbrowice – Volley Team Płock
15:00 - Lucky Gunners – Volley Team Płock
16:00 - Akademia Siatkówki Gostynin Team – Dąbrowianka Dąbrowice
17:00 - Lucky Gunners – Akademia Siatkówki Gostynin Team

Niedziela, 8 lutego
11:00 – Piorun i magiczny dom - Kino KDK
11:00 - Spotkanie z Pingwinem Pik-Pokiem - Centrum Teatru Muzyki i Tańca
14:30 – Baranek Shaun - Kino KDK
16:30 – Dziewczyny - Kino KDK
18:30 – Bezwstydny Mortdecai - Kino KDK
20:30 – Carte Blanche - Kino KDK

Kutnowska Amatorska Halowa Liga Piłki Nożnej (SP nr 1)

II liga:
08:00 - GOKiS Krzyżanów - Young Boys
08:50 - Radioaktywni - Śródmieście
09:40 - Abstraxi - Ultras
10:30 - Stalex - KP Klonowiec Stary
11:20 - Władcy Północy - 1,5 L/G
12:10 - Omega - KS Tęcza

I liga:
13:00 - Straż Pożarna - Protektor
13:50 - Starter Biuromax Viva - DS Smith
14:40 - Libero - Street Boys
15:30 - Expom - Old-Boys Amazonka
16:20 - DZPG - FC Wieszczyce
17:10 - Sami Swoi - Hurt-Pap AZS

Kutnowska Amatorska Liga Siatkówki (SP nr 6)

I liga Mężczyzn:
09:00 - Gladiator Parzęczew – Fenix Kutno
10:15 - AZS WSGK Kutno – Piekarnia Balton Płock
11:30 - Huragan Kutno – Szczawin Kościelny
12:45 - Gostynin Team – BKS Bratoszewice

II liga Mężczyzn:
09:00 - Volley Team Żychlin – Chem Pak Kutno
10:00 - Chem Pak Kutno – Witonia
11:00 - Volley Team Żychlin – GKS Bedlno
12:00 - Agropol Kutno – Witonia
13:00 - LZS Kaszewy – GKS Bedlno
14:00 - LZS Kaszewy – Iskra Volley Team
15:00 - Agropol Kutno – Iskra Volley Team

Jeżeli brakuje jakiegoś wydarzenia to poinformuj nas o tym w komentarzu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)