Reklama

Informator weekendowy

Opublikowano:
Autor:

Informator weekendowy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Piątek, 20 grudnia16:00 - Mój biegun - Kino KDK18:00 - Papusza - Kino KDKSobota, 21 grudnia10:00 - KKS Pro-Basket Sand-Bus Kutno - Piotrcovia Piotrków - Gimnazjum nr 112:00 - KKS Pro-Basket Kutno - SKS Start I Łódź - Gimnazjum nr 115:30 - Finał VIII Grand Prix w tenisie stołowym - hala sportowa SP nr 616:00 - Mój biegun - Kino KDK18:00 - Papusza - Kino KDK

Kutnowska Amatorska Liga Siatkówki:
Ekstraklasa Kobiet:
10:00 - Hurt Pap Kutno – ZS Żychlin
11:00 - Gimnazjum Nr 1 Kutno – ZS Żychlin
12:00 - Gostynin Team – Gaju Team
13:00 - Gostynin Team – Rolpuch Kutno

III liga Mężczyzn:
14:00 - Straż Pożarna Kutno – Agropol Kutno

Niedziela, 22 grudnia
16:00 - Mój biegun - Kino KDK
18:00 - Papusza - Kino KDK

Wigilia miejska - plac Piłsudskiego:
10:00 - Zagroda świętego Mikołaja z reniferami - plac Piłsudskiego
14:30 - świąteczny quiz/gry i zabawy z Mikołajem - plac Piłsudskiego
15:00:

  • Parada świąteczna ul. Królewską - Inwazja radosnych Mikołajów (zbiórka 14:45 - przy kościele pw. św. Wawrzyńca w Kutnie)
  • Świąteczne życzenia Prezydenta Miasta Kutno
  • Koncert laureatów VII Kutnowskiego Festiwalu Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świąteczno-Noworocznych
  • Świąteczny hip-hop w wykonaniu zespołów Street Dance Studio Joanny Zielińskiej
  • "Fire Christmas Show" - pokaz w wykonaniu Teatru Ognia Fireproof
  • Wigilijny poczęstunek
  • Kolędowanie z Zespołem Pieśni i Tańca Ziemi Kutnowskiej

Kutnowska Amatorska Liga Siatkówki:
II liga Mężczyzn:
09:00 - Bzura Sobota – Stone Team Kamień
10:00 - Gladiator Parzęczew – Bzura Sobota
11:00 - Gladiator Parzęczew – Stone Team Kamień
12:00 - Chem Pak Kutno – BKS Bratoszewice
13:00 - Fenix Kutno – BKS Bratoszewice
14:00 - Chem Pak Kutno – LZS Kaszewy

Kutnowska Amatorska Halowa Liga Piłki Nożnej:
II liga:
08:50 - Trans-Michor - FC Wieszczyce
09:40 - DS Smith - TS Omega
10:30 - Radioaktywni Łanięta - Ultras Kutno
11:20 - Team Kutno - Alko Team Krzyżanów

I liga:
12:10 - Libero Kutno - 1,5 L/G
13:00 - Street Boys - Stalex Kutno
13:50 - Stary Łąkoszyn - KP Klonowiec Stary
14:40 - Gladiatorzy z Miasta Noży - Przyszłość-Tiger Krośniewice
15:30 - Miejscy TBS Kutno - Straż Pożarna
16:20 - Władcy Północy - Biuromax
17:10 - Old Boys–Amazonka - DZPG

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE