Reklama

Reklama

Inwestycje i remonty w powiecie kutnowskim. Poseł i senator o rządowym wsparciu

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: poglądowe-archiwum

Inwestycje i remonty w powiecie kutnowskim. Poseł i senator o rządowym wsparciu - Zdjęcie główne

Poseł i senator komentują rządowe wsparcie dla inwestycji w powiecie kutnowskim | foto poglądowe-archiwum

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Do gmin powiatu kutnowskiego trafia dofinansowanie z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Zadowolenia z takiego obrotu spraw nie kryje senator Przemysław Błaszczyk. Sprawę komentuje także biuro poselskie posła Tadeusz Woźniaka.

Reklama

Senator Przemysław Błaszczyk poinformował, że Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg to wsparcie realizacji zadań na drogach zarządzanych przez jednostki samorządu terytorialnego. 

- Jego celem jest przyspieszenie powstawania nowoczesnej i bezpiecznej infrastruktury drogowej na szczeblu lokalnym – informuje senator Przemysław Błaszczyk.

Z kolei Janusz Kołodziejski, dyrektor biura poselskiego Tadeusz Woźniaka zaznacza, że poseł zawsze zabiega o środki dla naszego regionu i stara się pomagać każdej gminie, jeżeli się do niego zwróci po pomoc. 

- Z przyznanych środków w obecnej puli cieszy się tym bardziej, iż otrzymały je gminy bliskie jego sercu, w których w latach 1990-2005 był Wójtem – podkreśla Janusz Kołodziejski.

W powiecie kutnowskim wsparcie trafi do dwóch gmin:

  • Gmina Krzyżanów, Przebudowa drogi gminnej relacji Krzyżanów – Konary - 378 568,00 zł
  • Gmina Dąbrowice, Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Baby - 1 315 537,00 zł
 

Biuro Poselskie Tadeusza Woźniaka przypomina, że dzięki środkom przekazanym przez rząd w naszym regionie udało się do tej pory zrealizować m.in. 

  • Przebudowę drogi powiatowej nr 2142E relacji Kutno - Łanięta - Kąty na odcinku w obrębie geodezyjnym Gołębiew, powiat kutnowski. 
  • Przebudowę dróg gminnych nr 102109E na odcinku od drogi gminnej nr 102111E do drogi gminnej nr 102113E w miejscowościach Suchodoły i Wychny oraz drogi gminnej nr 102113E na odcinku od drogi gminnej nr 102109E do skrzyżowania z drogą gminną nr 102830E w miejscowości Wychny gm. Krośniewice".
  • Przebudowę drogi gminnej Nr 102104E na odcinku od drogi gminnej nr 102106E w kierunku wschodnim w miejscowości Szubina, gm. Krośniewice wraz z odwodnieniem.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy