Reklama

IV Finałowy Turniej Ligi Szkolnej

Opublikowano:
Autor:

IV Finałowy Turniej Ligi Szkolnej - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Bardzo pracowity weekend mieli judocy UKS Ippon MDK Kutno, którzy po sobotnim starcie w SP 6 przy ulicy Łąkoszyńskiej, następnego dnia udali się do Łodzi, gdzie w hali tamtejszej Gwardii odbył się IV Finałowy Turniej Ligi Szkolnej w Judo. Klub nasz reprezentowała 5-cio osobowa ekipa, zdobywając jedno pierwsze, trzy drugie i jedno trzecie miejsce.Najlepiej zaprezentowali się finaliści kategorii - 32 kg, Hubert Witczak i Kacper Bombrych, którzy w ładnym stylu pokonali swych rywali (każdy z nich stoczył po 4 zwycięskie walki), by spotkać się w walce finałowej.

Lepszy okazał się pierwszy z nich, który wygrał przed czasem wykonując efektowny rzut uchi-mata.

Na duże brawa zasłużył także startujący w kat. wag. - 60 kg Wiktor Zamorowski, który przegrał dopiero w finale na punkty po stoczeniu bardzo wyrównanego pojedynku z zawodnikiem Gwardii Łódź Marcelem Rekiem, który w ubiegłym miesiącu wywalczył V miejsce w Mistrzostwach Polski Młodzików.

Drugie miejsce zajęła także Karolina Darul w kategorii - 52 kg a trzecie Adrian Kotkowski (- 53 kg), który w pierwszej walce uległ późniejszemu zwycięzcy kategorii Wiktorowi Barańczykowi ze Skierniewic, by kolejne trzy pojedynki zakończyć przed czasem na swoją korzyść, co dało mu miejsce na najniższym stopniu podium.

Najbliższe dni judocy z Kutna poświęcą na przygotowania do Pucharu Polski Juniorów i Młodzików w Łodzi, a także do eliminacyjnego turnieju w Warszawie, w którym wyłonieni zostaną reprezentanci naszego regionu na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży (Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorek Młodszych).

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE