Reklama

IV Powiatowy Festiwal Piosenki Biesiadnej - Bedlno 2016

Opublikowano:
Autor:

IV Powiatowy Festiwal Piosenki Biesiadnej  - Bedlno 2016 - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia 24 kwietnia o godzinie 13 w sali widowiskowej GOK w Bedlnie odbędzie się IV Powiatowy Festiwal Piosenki Biesiadnej - Bedlno 2016.Festiwal jest jedną z form realizacji programu inspirowania i kultywowania amatorskiej twórczości artystycznej. Ma na celu integrację różnorodnych środowisk poprzez wspólne śpiewanie polskich piosenek biesiadnych. Zamierzeniem naszym jako Organizatora jest by stał się miejscem spotkań wykonawców z terenu całego powiatu w celu nawiązania kontaktów, wymiany doświadczeń. Wspólne biesiadowanie jest jedną z form spędzania wolnego czasu i integracji społeczności lokalnej i powiatowej.

W Festiwalu mogą brać udział amatorzy z całego powiatu kutnowskiego, wykonawcy piosenek biesiadnych, reprezentujący instytucje kultury, organizacje społeczne i Koła Zainteresowań działające w środowisku wiejskim i miejskim.

Uczestnicy czyli zespoły będą prezentować się kategoriach: zespół wokalny, wokalno-instrumentalny.Każdy podmiot wykonawczy zaprezentuje dwie piosenki z gatunku biesiadne; jedną dowolną z własnego repertuaru a drugą z repertuaru Zespołu Bayer Full lub Krzysztofa Krawczyka - łączny czas prezentacji nie może przekroczyć 10 minut , rodzaj akompaniamentu dowolny.
Na Festiwal w br. zgłosiło się: 19 zespołów.
• Festiwal ma formę bez konkursową.
• Każdy zespół otrzyma dyplom i pamiątkową statuetkę.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE