Reklama

Reklama

"Jakiego jedzenia brakuje w Kutnie?". Mieszkańcy odpowiadają [ANKIETA/KOMENTARZE]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: poglądowe(archiwum)&screen z facebooka

"Jakiego jedzenia brakuje w Kutnie?". Mieszkańcy odpowiadają [ANKIETA/KOMENTARZE] - Zdjęcie główne

Jakich restauracji brakuje w Kutnie? Mieszkańcy odpowiadają w ankiecie i komentują | foto poglądowe(archiwum)&screen z facebooka

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia W Kutnie przeróżne lokale się otwierają, inne zamykają. Oferta gastronomiczna Miasta Róż dla jednych jest wystarczająca, inni z kolei oczekiwaliby więcej. Jakich restauracji brakuje drugiej z tych grup? Sprawdzamy to na podstawie odpowiedzi internautów.

Reklama

Restauracje w Kutnie. Jakich oczekują mieszkańcy?

Niedawno na facebookowej grupie Kutno jeden z użytkowników zadał pytanie „Jakiego jedzenia brakuje wam w Kutnie?”. Stworzono ankietę i na jej podstawie można wysnuć pewne wnioski.

Oddano 1071 głosów (stan na godz. 19:30 dn. 10.03.2023). Zdecydowana większość odpowiadających wskazało no jedzenie Azjatyckie (31 proc.). Prawdziwie włoskiej pizzerii oczekuje 18 proc. odpowiadających. Niewiele mniej, bo 11 proc., wskazało na „dobrego burgera”.

Wśród odpowiedzi przewijają się „kanapki i śniadania” (5 proc.), kuchnia meksykańska (5 proc.), jedzenie wegańskie (3 proc.), dania z grilla (3 proc.), czy polska kuchnia oferowana przez całą dobę (3 proc.).

Kutnianie o lokalach gastronomicznych, których brakuje w Kutnie.

Wyniki ankiety to jedno, warto rzucić okiem także na komentarze mieszkańców.

- Zdecydowanie brakuje włoskiej napoletany i dobrej wietnamskiej/tajskiej restauracji – napisała jedna z osób.

 

- Co by nie wygrało w głosowaniu, to nic poza maczkiem i kebsem nie ma w tym mieście sensu – uważa kolejny internauta.

Jedna z komentujących osób uważa, że w naszym mieście brakuje restauracji oferującej makarony do której można wybrać się na rodzinny obiad.

Ktoś stwierdził, że dobrym pomysłem byłoby otwarcie baru mlecznego z prostymi, domowymi posiłkami.

- Mleko i mięso od rolnika. Wszystko robione ręcznie i smacznie. Żeby zapach świeżej zupy mlecznej, budyniu, mielonych i buraczków rozchodził się po okolicy i zapraszał do środka – argumentowała internautka.

Kolejna mieszkanka uważa, że potencjalny właściciel nowej restauracji w Kutnie mógłby rozważyć zawarcie w swojej ofercie naleśników z różnymi dodatkami.

- Fajnie jakby pojawiła się w Kutnie "kiełbasiarnia" z taką swojską kiełbasą, pajdą chleba i ostrym chrzanem jako dodatek. Bo w prostocie siła – napisała w innym komentarzu ta sama osoba.

Przypomnijmy, że w naszym mieście obecnie trwa realizacja inwestycji, której od wielu lat dopominało się bardzo wielu mieszkańców. Tuż przy Galerii Różanej powstaje restauracja KFC.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy