Reklama

Reklama

Jest praca dla kilku osób. Kutnowski ratusz ogłosił nabór

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: poglądowe (archiwum)

Jest praca dla kilku osób. Kutnowski ratusz ogłosił nabór - Zdjęcie główne

Urząd Miasta w Kutnie zatrudni kilka osób, ogłoszono nabór | foto poglądowe (archiwum)

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Urząd Miasta w Kutnie zamierza zatrudnić kilka osób. Dziś w Biuletynie Informacji Publicznej pojawiło się ogłoszenie w tej sprawie.

Reklama

Urząd Miasta w Kutnie szuka kilku pracowników

- Urząd Miasta Kutno, Pl. Marsz. J. Piłsudskiego 18, 99-300 Kutno zamierza zatrudnić 9 pracowników na okres od 27.03.2023 r. do 26.06.2023 r. w ramach robót publicznych. Zatrudnione osoby będą wykonywać pracę na stanowisku robotnika gospodarczego w zakresie prac gospodarczo-porządkowych – informuje Urząd Miasta w dokumencie podpisanym przez prezydenta Kutna Zbigniewa Burzyńskiego.

Kandydaci na pracowników zobowiązani są do złożenia życiorysu /CV/, listu motywacyjnego, kserokopii świadectwa pracy z ostatniego miejsca zatrudnienia, w przypadku niepełnosprawności osoby - kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność, własnoręcznie podpisane oświadczenia kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych i zapoznaniu się z klauzulą informacyjną w sprawie rekrutacji (druk oświadczenia można pobrać ze strony BIP - ochrona danych osobowych).

- Wyżej wymienione dokumenty należy składać osobiście w terminie od 10.03.2023 do 17.03.2023 od godz. 8:00 do godziny 12:00 w pok. nr 226 w Urzędzie Miasta Kutno.

Informacja o wyniku naboru będzie wywieszona na tablicy informacyjnej Urzędu Miasta oraz przy pok. nr 226 w dniu 20.03.2023 r. o godzinie 1445, a o godzinie 15" w sali konferencyjnej nr 314 odbędzie się zebranie organizacyjne dla osób zakwalifikowanych do pracy w ramach programu robót publicznych. 

Dokumenty kandydatów, którzy nie zostali zakwalifikowani do prac w ramach robót publicznych będzie można odebrać osobiście w terminie od 28.03.2023 r. do 05.04.2023 r. w pok. nr 226 w Urzędzie Miasta Kutno. Po tym terminie dokumenty zostaną protokolarnie zniszczone. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy