Reklama

Jeden moment zrujnował życie rodziny. Najbliżsi pana Kazimierza proszą o pomoc

Opublikowano:
Autor:

Jeden moment zrujnował życie rodziny. Najbliżsi pana Kazimierza proszą o pomoc - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Udar mózgu z dnia na dzień odebrał radość życia panu Kazimierzowi i jego rodzinie. Kutnianin jest obecnie nieprzytomny, potrzebuje terapii w specjalistycznym ośrodku, a ta kosztuje ponad 140 tys. zł. W interncie ruszyła zbiórka, dzięki której szczęście znów może uśmiechnąć się do kutnowskiej rodziny.

- Patrzę na jego twarz, która kiedyś wyrażała tyle emocji, a teraz niczym zamrożona zastygła w bezruchu. Na jego ręce, które kiedyś silne dawały mi ukojenie, teraz każdego dnia stają się coraz bardziej wątłe. Na jego oczy, które kiedyś pełne blasku patrzyły na mnie z miłością, a teraz są puste. Tak bardzo za Tobą tęsknię, tato... - pisze pani Anna, córka pana Kazimierza.

Jak pisze kobieta, to był jeden moment, który zrujnował życie całej rodziny. Pan Kazimierz przeszedł niedokrwienny udar pnia mózgu i części móżdżku. Jest nieprzytomny.

- Po ponad miesiącu na oddziale intensywnej terapii został przewieziony do instytutu neurorehabilitacji. O zdrowie taty walczymy i będziemy walczyć do utraty tchu, jednak to wciąż za mało. Tak bardzo chcemy, żeby mógł cieszyć się życiem jak dotychczas, by mógł czerpać radość z odwiedzin wnuków, które nie mogły wymarzyć sobie lepszego dziadka! Do tego jednak niesamowicie długa i wyboista droga. Nadzieję daje tylko dłuższy pobyt w specjalistycznym ośrodku, który przekracza nasze możliwości finansowe. Jest mi ciężko, ale nie mam innego wyboru, muszę prosić Cię o pomoc i wierzyć, że wreszcie nam się uda!

Zbiórkę na pomoc dla pana Kazimierza znajdziecie TUTAJ.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE