Reklama

Jerzy Pawlak Twoim Kandydatem!

Opublikowano:
Autor:

Jerzy Pawlak Twoim Kandydatem! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia mgr Jerzy Wojciech Pawlak ur. 16.04.1963 r w Kutnie (żonaty, żona Joanna - geodeta, córka Justyna - studentka) Kandydat studiował historię na Uniwersytecie Łódzkim, gdzie uzyskał tytuł magistra historii. Ukończył studia podyplomowe geografii na Uniwersytecie Łódzkim, gdzie uzyskał tytuł magistra historii. Ukończył studia podyplomowe geografii na Uniwersytecie Warszawskim. Studiował także prawo na KUK. Nasz kandydat posiada doświadczenie samorządowe, gdyż pełnił funkcję Radnego Rady Miasta Kutno oraz funkcję Członka Zarządu Miasta Kutno.Był również Radnym Rady Powiatu i Członkiem Zarządu Powiatu. Jest do doświadczony nauczyciel i wychowawca licznych zastępów młodzieży kutnowskiej. Praca w szkole jest jego wielką pasją. Przez wiele lat pracował na terenie Kutna w różnych typach szkół kutnowskich. Ostatnio w ZS Nr 4 im. Zygmunta Balickiego Kutnie-Azorach, a także II LO im. Jana Kasprowicza w Kutnie. został powołany w drodze konkursu na stanowisko dyrektora Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Kutnie.W swej pracy jest zawsze społecznikiem, który interesuje się sportem. Przez jakiś czas pełnił funkcję Z-cy prezesa Organizacji SALOS w Woźniakowie.W uznaniu jego zasług dla kultury polskiej odznaczony przez Ministra Kultury odznaką Zasłużony Działacz Kultury dnia 12.09.2001 r. Jest Kawalerem Krzyża Wolności i Solidarności nadanego postanowieniem Prezydenta RP z dnia 17.03.2014r.

Będąc Radnym Powiatu Kutnowskiego chciałbym pomóc mieszkańcom naszego regionu, nie dla prywatnych korzyści, lecz by uszanować każdego człowieka, mieszkańca Naszego Powiatu. Pracując dla dobra społeczeństwa chcę być z Wami i dla Was drodzy mieszkańcy regionu. Pełnić zaszczytną służbę Radnego Rady Powiatu Kutnowskiego. Moją dewizą w działalności zarówno radnego jak i w pracy nauczyciela i dyrektora jest zasada służby dla społeczeństwa.

Za główne cele swojej działalności uważam:
Celem moim w pracy Radnego Rady Powiatu jest zasobny, rozwijający się powiat a nie pozostający w stagnacji jak dziś, kierowany często przez ludzi bez braku wizji przyszłości. Czas najwyższy na zmiany ui reformy! W związku z tym podejmę zdecydowane kroki w celu pozyskania dla powiatu wszelkich możliwych środków w dużej mierze na inwestycje. Środki te zmieniłyby oblicze powiatu, a ludziom dałyby pracę i dostatni byt.
Walka z wszelkimi przejawami nędzy i bezrobocia w powiecie, które to zjawiska w XXI wieku są skandalem dla obrazu powiatu i przeczą godności człowieka.
Dążenie do przywrócenia normalności w zarządzanym powiatem poprzez odsunięcie od władzy ludzi niekompetentnych, pozbawionych wyobraźni i myślenia perspektywicznego. Dla tego typu ludzi nie ma miejsca w mojej koncepcji powiatu kutnowskiego.
Bezpieczeństwo i porządek w Powiecie Kutnowskim, współpraca z Komendą Powiatową Policji w Kutnie. Walka z plagami narkomanii, dopalaczy i alkoholizmu w Powiecie Kutnowskim.
Zapewnienie normalności w Kutnowskim Szpitalu Samorządowym poprzez doprowadzenie tej placówki do osiągnięcia wysokich standardów leczenia.
Dążenie do przywrócenia normalności w stosunkach władza 0 społeczeństwo, aby mieszkańcy powiatu byli traktowani przez ograny władzy podmiotowo a nie przedmiotowo.
W spieranie kultury fizycznej i sportu w ujęciu masowym na terenie Powiatu Kutnowskiego.
Promocja powiatu w celu pozyskania środków zewnętrznych.
Wyeliminowanie biurokracji w pracy urzędników powiatu, a także zdecydowane przeciwdziałanie obsadzaniu stanowisk urzędniczych przez ludzi z nadania politycznego.

*Materiał pochodzi i jest sfinansowany z KW PSL

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE