Judocy walczyli w Łowiczu i Wrocławiu

Judocy walczyli w Łowiczu i Wrocławiu - Zdjęcie główne

Wydarzenia23 października podopieczni trenerów Macieja Kisielińskiego i Jacka Wasiaka wzięli udział w dwóch turniejach judo, w Łowiczu i we Wrocławiu.23 października podopieczni trenerów Macieja Kisielińskiego i Jacka Wasiaka wzięli udział w dwóch turniejach judo, w Łowiczu i we Wrocławiu.W Łowickim Turniej Judo, w którym rywalizowały dzieci z roczników 97-98 i 99-00 i łącznie wzięło udział blisko 100 zawodników i zawodniczek z klubów z Łowicza, Sochaczewa, Skierniewic, Mińska Maz., Łodzi, Iwicznej i z Kutna.

Nasz klub reprezentowała grupa 10zawodników pod opieką trenera Kisielińskiego i aż siedmioro znich stanęło na podiumNasz klub reprezentowała grupa 10zawodników pod opieką trenera Kisielińskiego i aż siedmioro znich stanęło na podium

Kutnianie na podium we Wrocławiu

Starsi zawodnicy, Martyna Kaźmierczak, Maciej Ligęza i Seweryn Wiktorek wzięli udział w Wrocław Open – International Judo Tournament. W zawodach oprócz zawodników z Polski uczestniczyły ekipy z Austrii, Niemiec, Czech, Szwecji, Rosji, Ukrainy, i Białorusi. Łącznie na matach rywalizowało 350 zawodników i zawodniczek w kategoriach wiekowych junior/ka mł.(U17) i junior/ka (U20).

Dwoje naszych zawodników stanęło na podium. Martyna Kaźmierczak, która jest uczennicą Gimnazjum Nr 2 w Kutnie zajęła II miejsce, natomiast Maciek Ligęza, uczeń ZSZ Nr 3 w Kutnie zajął III miejsce.

Bardzo dobrze zaprezentowała się Martyna, która po drodze do finału pokonała min. Agnieszkę Niedźwiedź z MKS Pałac Młodzieży Katowice, srebrną medalistkę Mistrzostw Polski Juniorek Mł.