Reklama

Justyna Jasińska z wyróżnieniem prezesa Izby Rolniczej Województwa łódzkiego

Opublikowano:
Autor:

Justyna Jasińska z wyróżnieniem prezesa Izby Rolniczej Województwa łódzkiego - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Izba Rolnicza Województwa łódzkiego wyróżniła Justynę Jasińską, dyrektor wydziału rolnictwa, leśnictwa i ochrony środowiska Starostwa Powiatowego w Kutnie i pomysłodawczynię zorganizowania I edycji konkursu „Lew Kutnowski”. Wyróżnienie otrzymali także starosta, Krzysztof Debich oraz wicestarosta, Zdzisław Trawczyński, którzy udzieli ogromnego wsparcia i bez których organizacja konkursu byłaby niemożliwa. Nagrody wręczono na gali „Lwa Kutnowskiego”

- Bardzo dziękuję, że Izba Rolnicza dostrzegła i doceniła naszą inicjatywę. „Lew Kutnowski” ma na celu budowanie świadomości wśród lokalnej społeczności, że owoce pracy rolników są motorem napędowym dla kutnowskiego przemysłu i firm – mówi Justyna Jasińska.

- Cieszę się, że stworzono możliwość uhonorowania nowoczesnego rolnictwa i dorobku rolników, którzy dzięki swojej ciężkiej pracy i pomysłowości rozwijają gospodarstwa oraz firmy – pisze w Liście Gratulacyjnym Bronisław Węglewski, prezes Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego.

Justyna Jasińska była odpowiedzialna za zadbanie o każdy szczegół pierwszej edycji konkursu. Jednak, jak sama podkreśla, bez wsparcia i zrozumienia ze strony władz powiatowych byłoby to niemożliwe.

- Bez akceptacji Krzysztofa Debicha i Zdzisława Trawczyńskiego ta inicjatywa nie miałaby szans odnieść tak spektakularnego sukcesu – mówi Justyna Jasińska.

Jednocześnie podkreśla, że „Lew Kutnowski” znacząco wpłynie na postrzeganie naszego powiatu, który w świadomości ludzi z całego województwa będzie figurował jako ten otwarty na innowacyjne podejście do rolnictwa. Dodaje przy tym, że kutnowscy przedsiębiorcy potrafią w bezbłędny sposób korzystać z unijnych dotacji i są w tej materii przykładem dla branży rolniczej w całym kraju. To kolejny z powodów, dla których „Lew Kutnowski”, a tym samym promocja rolnictwa naszego powiatu, jest niezwykle ważne.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE