Reklama

Reklama

Jutro o 14:00 ze Zgierzem

Opublikowano: 24 lutego 2007 00:05
Autor: Redakcja

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wydarzenia Jutro o 14:00 na boisku przy ulicy Oziębłowskiego MKS Kutno rozegra kolejny zimowy sparing. Przeciwnikiem kutnian będzie IV-ligowy MKP Zgierz.Goście po rundzie jesiennej IV ligi łódzkiej zajmują 14. miejsce z dorobkiem 22 punktów (po 19 spotkaniach). Bilans bramkowy to 20 goli strzelonych i o osiem więcej straconych. Kutnowscy kibice powinni pamiętać piłkarzy MKP Zgierz chociażby z sezonu 2002\2003, gdy zgierzanie wygrali rozgrywki V ligi pozostawiając MKS Kutno w pokonanym polu (kutniane zajęli 2 miejsce)

Reklama

Jutrzejszy sparing powinien posłużyć do przećwiczenia kilku wariantów gry bloku defensywnego jak i optymalnego zestawienia tej formacji. Forma strzelecka naszej drużyny jest ostatnio wyśmienita, więc nie powinniśmy obawiać się o pozytywny wynik.

Serdecznie zapraszamy !!

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.