Reklama

Już niedługo nowe mieszkania na Barlickiego

Opublikowano:
Autor:

Już niedługo nowe mieszkania na Barlickiego - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Trwa remont dachu bloku przy ulicy Barlickiego 8. Towarzystwo Budownictwa Społecznego odkupiło od Wspólnoty powierzchnię strychową, która ma być przeistoczona na nowe mieszkania. Wymiana pokrycia dachowego zaplanowana jest również dla kamienicy obok - Barlickiego 12, jednak zostanie ona przeprowadzona dopiero w przyszłym roku. Do odnowienia dachu urzędników skłonił przede wszystkim jego fatalny stan. Brak folii zabezpieczającej prowadził często w okresie zimowym do gromadzenia się śniegu na strychu.

- Po wymianie dachy będą zabezpieczone przed złymi warunkami atmosferycznymi. Będziemy również gromadzić środki na termomodernizację kamienic - poinformował prezes zarządu TBS, Jacek Urbaniak. - Koszt remontu wynosi 65 tys. zł. Aktualnie odkupiliśmy od wspólnoty powierzchnię strychową, na której wydzielimy pomieszczenia mieszkalne. Zostaną one wykonane w okresie zimowym.

Jeszcze w tym roku TBS roztrzygnie przetarg na modernizację budynków w Strzelcach. W planach na przyszły rok jest wykonanie ocieplenia oraz montażu kotłowni i przyłącza gazowego.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE