Reklama

Reklama

Kierunek Holandia

Opublikowano: 15 maja 2006 08:00
Autor: Redakcja

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wydarzenia Dziś i jutro w Kutnie przebywać będzie delegacja holenderska z miejscowości Coevorden. Do naszego miasta przyjedzie m.in. burmistrz Berend Bouwmeester. Władze Kutna mają nadzieje, że wizyta pozwoli na nawiązanie nowych kontaktów w zakresie gospodarki i edukacji.

Reklama

Ostatnie spotkanie władz Kutna i Coevorden miało miejsce w 2004r w Holandii. Podpisano wówczas list intencyjny w sprawie wzajemnej współpracy m.in. budowy terminalu przeładunkowego w Kutnie. Podobny terminal funkcjonuje w Coevorden, przynosząc holendrom duże korzyści.

-Podczas pobytu w Kutnie delegacja holenderska spotka się z członkami Regionalnej Izby Gospodarczej i zwiedzi tereny w kutnowskiej podstrefie ŁSSE– informuje Joanna Brylska, rzecznik prasowy UM -Planowana jest również wizyta w firmie logistyczno–transportowej Nijhof – Wassink.

Ponieważ wśród przybyłych gości mają być przedstawiciele Uniwersytetu Profesjonalnej Edukacji, w trakcie pobytu odbędzie się spotkanie z władzami Wyższej Szkoły Gospodarki Krajowej w Kutnie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.