Reklama

"Kijem w mrowisko emocji"

Opublikowano:
Autor:

"Kijem w mrowisko emocji" - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Utalentowana, piękna, młoda. Autorka tekstów, kompozytorka, aranżerka, multiinstrumentalistka, o charakterystycznym, bardzo delikatnym i plastycznym głosie. Krytycy piszą o niej, że muzycznie jest „córką idealną Marka Grechuty i Agnieszki Osieckiej” - bo jej twórczość bazuje na tradycji polskiej muzyki i piosenki aktorskiej. Jednocześnie to artystka nowoczesna, nie bojąca się muzycznych eksperymentów.O Dominice Barabas z dnia na dzień jest coraz głośniej, choć na scenie obecna jest od wielu lat. Laureatka wielu ogólnopolskich konkursów, w tym X Festiwalu „Stacja Kutno (2014), gdzie wspaniałym wykonaniem „Takiej gminy” i „Zmierzchu” wywalczyła sobie 1. miejsce.

W tym roku wystąpi podczas „Stacji Kutno” jako gość specjalny, z koncertem promującym jej najnowszą, trzecią już płytę.

O „Rustykalnym cyrku”, który ukazał się wiosną tego roku, wydawca albumu pisze, że „rozgrzebuje kijem mrowisko emocji” i rzeczywiście jest to płyta bardzo zróżnicowana, żonglująca całą gamą często skrajnych uczuć. Album to w pełni autorskie dzieło - artystka jest autorką wszystkich tekstów z płyty, kompozytorką i aranżerką całości.
Z „Rustykalnego cyrku” pochodzi singiel „Andy”, przez wiele tygodni promowany przez największe rozgłośnie, w tym przez radiową Trójkę.

Do „Rustykalnego cyrku” Dominiki Barabas zapraszamy 16 listopada, o godz. 18, do Centrum Teatru Muzyki i Tańca.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE