Reklama

Koce i kołdry dla schroniska

Opublikowano:
Autor:

Koce i kołdry dla schroniska - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Karma, stare koce czy kołdry - każde może pomóc przetrwać zimę psiakom ze schroniska w Kotliskach. Aktualnie przebywa w nim 418 zwierzaków.- Będziemy wdzięczni za każdą pomoc. W tej chwili naszym czworonogom niczego nie brakuje, ale wiadomo, że przy takiej liczbie karma rozchodzi się błyskawicznie - mówi Kinga Pawłowicz, pracownik schroniska.

Pracownicy cały czas zachęcają do adopcji czworonogów.Koszt to tylko 15 złotych. Płaci się nie za samo wzięcie zwierzęcia, tylko za szczepienia, którym jest w schronisku poddane, a także odrobaczenie.

- Dodatkowo dajemy komplet środków na pchły - dodaje pani Kinga. - Apelujemy jednak, by adopcja zwierzaka była przemyślaną decyzją. Tu nie ma reklamacji.

Biorąc psiaka ze schroniska nowy właściciel ma gwarancję, że będzie zdrowe. Ma również pewność, że będzie wierne i oddane do końca życia.

Więcej informacji można uzyskać pod nr telefonu: 24 356 05 42 lub info@przyjaciel.kutno.pl. Schronisko czynne jest w godz. od 11 do 16 oprócz czwartków i niedziel.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE