Reklama

Reklama

Kolejki pod magazynem. Stowarzyszenie obdarowało potrzebujących [ZDJĘCIA]

Opublikowano: czw, 10 lut 2022 17:15
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Pościel, odzież, obuwie, zabawki, sprzęt medyczny, artykuły gospodarstwa domowego - wszystko to czekało na mieszkańców, którzy przybyli dziś do magazynu stowarzyszenia "Nie Jesteś Sam" przy ul. Bema w Kutnie.

Reklama

Artykuły wydawane są cyklicznie przez stowarzyszenie "Nie Jesteś Sam", które od lat współpracuje z holenderską firmą dostarczają artykuły gospodarstwa domowego, artykuły medyczne, odzież, czy zabawki. Te z kolei trafiają do najbardziej potrzebujacych mieszkańców Kutna. 

Dzisiaj pod magazynem ustawiały się kolejki mieszkańców. W związku z reżimem sanitarnym, są oni wpuszczani w kilkuosobowych grupach, w odstępie pół godziny. Każda osoba przed wejściem do magazynu zobowiązana jest zdezynfekować ręce.  

Dzisiaj mają w czym przebierac głównie mamy. Znaleźć można tu bowiem mnóstwo ubranek dla maluchów, zabawek, chodzików, a także stabilizatorów i innych urządzeń medycznych dla niepełnosprawnych dzieci. Wydawanie artykułów odbywa się w godz. 9:30 - 12:30. Kolejna akcja już jutro (11 lutego) o tej samej porze. Prezes Iwona Majtczak zaprasza również osoby starsze, gdyż w magazynie na nowych właścicieli czeka cały szereg chodzików. 

Warto przypomnieć, że tylko w 2021 roku z pomocy stowarzyszenia skorzystało ponad tysiąc osób, w tym 360 rodzin, a także bezdomni, seniorzy z Domów Pomocy Społecznej, niepełnosprawni i dzieci z Domu Dziecka. Ponadto, pod koniec zeszłego roku, w ramach akcji "Kobiety Kobietom" paczki z prezentami otrzymało 400 pań z naszego miasta.  

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy