Reklama

Reklama

Kolejne sklepy otwarte w niedzielę. Ich punkty są też w Kutnie

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: poglądowe (pixabay.com)

Kolejne sklepy otwarte w niedzielę. Ich punkty są też w Kutnie - Zdjęcie główne

Sklepy kolejnej sieci będą czynne w niedziele niehandlowe | foto poglądowe (pixabay.com)

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kolejna sieć sklepów będzie otwarta dla swoich klientów również w niedzielę niehandlowe. Wszystko dlatego, że wydzielono w nich czytelnie dla klientów. Kilka punktów tej sieci znajduje się w Kutnie.

Reklama

Sklepy tej sieci będą czynne w niedziele niehandlowe

O sprawie informuje portal wirtualnemedia.pl. Jak podają dziennikarze tego serwisu jak dotąd czytelnie zostały wydzielone w około stu sklepach Delikatesy Centrum, które należą do Eurocashu.

Delikatesami zarządza franczyzobiorca, firma Rogala.

- To inicjatywa własna Firmy Rogala, która zdecydowała się rozwinąć działalność w formie czytelni w ramach prowadzonej działalności, odpowiadając w ten sposób na potrzeby kulturalno-społeczne swoich klientów. Jako franczyzobiorca Firma Rogala może, w ramach przewidzianej zasady przedsiębiorczości, dostosowywać ofertę do lokalnych warunków i oczekiwań społeczności - mówi dla portalu Wirtualnemedia.pl Jan Domański, rzecznik prasowy Grupy Eurocash.

W Kutnie sieci spod tego szyldu znajdziemy na ulicach Warszawskie Przedmieście, Barlickiego i Skłodowskiej. Sieć działa też w Żychlinie. Póki co nie ma informacji, by te sklepy miały w przyszłości pracować w niedziele niehandlowe. Zapytaliśmy o to, dlatego do sprawy wrócimy.

Czy czytelnie pojawią się w kolejnych sklepach pod szyldem Delikatesy Centrum lub placówkach innych sieci Eurocashu (należą też do niej m.in. Lewiatan, ABC, Groszek, Euro Sklep)? 

- Grupa Eurocash nie ma wiedzy co do planów innych franczyzobiorców tej i innych sieci w zakresie wprowadzania podobnych rozwiązań - stwierdził rzecznik firmy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy