Reklama

Kolejne sukcesy młodych tancerzy

Opublikowano:
Autor:

Kolejne sukcesy młodych tancerzy - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Puchary i dyplomy powędrowały do par z Klubu Tańca Towarzyskiego Faworyt Kutno. W minioną sobotę 16 marca uczestniczyły one w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego Leszno 2013, w którym Bogdański Adrian i Wasielak Magdalena w kategorii pow. 15 lat kl. "D" zajęli 2 miejsce tym samym awansując do wyższej klasy tanecznej "C". Druga nasza para startująca w tym turnieju - Pawłowski Kacper i Hanc Katarzyna w kategorii pow. 15 lat kl. "B" zdobyła 1 miejsce w tańcach latynoamerykańskich i 5 w standardowych.


Niedzielny występ tym razem tylko jednej z naszych par okazał się również sukcesem. 17 marca na VI OTTT o Puchar Dyrektora nr 1 im. Adama Mickiewicza w Wyszkowie Pawłowski Kacper i Hanc Katarzyna zajęli 2 miejsce w tańcach latynoamerykańskich, tym samym awansując do wyższej klasy tanecznej "A" i 7 miejsce w tańcach standardowych.

Pary na co dzień trenują w Klubie Faworyt działającym przy Kutnowskim Domu Kultury. Swoje umiejętności doskonalą również w Uczniowskim Klubie Sportowym Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Łodzi, pod czujnym okiem trenera Krzysztofa Ciska.

Wszystkie osoby zainteresowane tańcem towarzyskim zapraszamy na zajęcia do Szkoły Podstawowej nr 1, w każdy wtorek o godzinie 15:30.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE