Reklama

Koncert „Kolędy Świata”

Opublikowano:
Autor:

Koncert „Kolędy Świata” - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia

Już w najbliższy czwartek, 10 stycznia o godz. 20:00, w Hotelu Rondo odbędzie się wyjątkowy koncert. W Kutnie zagości wrocławska harfistka i wokalistka, Jadwiga Tomczyńska. W duecie z Maksymilianem Ambroziakiem zaprezentują recital „Kolędy Świata” na harfę i gitarę. Program obejmuje zarówno znane polskie kolędy, jak i te z dalszych zakątków kraju i świata.

To doskonała okazja by na żywo usłyszeć i poznać możliwości cudownego i niespotykanego instrumentu, jakim jest harfa, a także wrócić jeszcze na chwilę do świątecznej atmosfery. Można także wiele dowiedzieć się o kolędowych zwyczajach naszych sąsiadów, tych bliższych i dalszych.

Dwa wyjątkowe głosy, oraz aranżacje na harfę i gitarę zapewnią niesamowitą muzyczną podróż po świecie w niespotykanej atmosferze.

Bilety w cenie 12 zł do nabycia w Hotelu Rondo.

Jadwiga Tomczyńska – harfistka, wokalistka, absolwentka Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Współpracowała m.in. z Piotrem Rubikiem, występowała na jednej scenie z takimi artystami jak Justyna Steczkowska, Kazik Staszewski czy Anna Maria Jopek; Ciekawostką jest, że tak niespotykany instrument jak harfa, wybrała, jak sama twierdzi „przez zbieg okoliczności”. Od dziecka występuje na scenie, mimo młodego wieku ma już za sobą 20 lat działalności artystycznej.

Maksymilian Ambroziak – wokalista, gitarzysta, basista, absolwent kutnowskiego I L.O. im. gen. J.H. Dąbrowskiego, student Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, współtworzy od kilku lat kutnowski zespół Klucz Od Kilwatera. Czynnie współpracuje z muzykami z wrocławskiego środowiska bluesowego i rockowego, wśród nich m.in. Ireneusz Nowacki , Krzysztof Mandziara (Recydywa), Włodzimierz Krakus (T. Nalepa, Tercet Egzotyczny), Alek Mrożek (Stalowy Bagaż). Laureat I-go miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Pieśni Patriotycznej 2007.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE