Reklama

Koncert Maze Of Sound w KDK

Opublikowano:
Autor:

Koncert Maze Of Sound w KDK - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia KDK zaprasza na koncert zespołu Maze Of Sound w ramach trasy promującej debiutancką płytę pt. "Sunray". Muzycy wystąpią przed kutnowską publicznością 27 listopada o godzinie 19:00 w sali widowiskowej KDK.Zespół Maze Of Sound powstał w 2012 roku. Wykonuje muzykę z gatunku rock / rock progresywny. Fantastykę mieszają z rzeczywistością, a powagę z groteską i absurdem. Podczas koncertów "na żywo" Maze Of Sound nawiązuje do tzw. teatru rockowego używając różnych przebrań i gadżetów scenicznych.

W 2014 roku zespół był headlinerem VIII Festiwalu Rocka Progresywnego im. Tomasza Beksińskiego w Gniewkowie oraz zagrał na Festiwalu w Jarocinie na scenie SDK. Grupa wystąpiła też na wielu przeglądach i festiwalach w całej Polsce. Jest zwycięzcą Festiwalu Rockowanie 2014 oraz Busko-rock 2013. W styczniu 2013 zespół nagrał EPkę "Man in the balloon" zawierającą 3 kompozycje: "Rain Charmer", "Animal" i "Man in the balloon". Muzyka zespołu jest już prezentowana w wielu stacjach radiowych w Polsce i zagranicą.

W październiku 2014 ukaże się debiutancka płyta zespołu o tytule: "Sunray". Znajdzie się na niej 9 autorskich utworów grupy, dwa single promujące nadchodzący album - "Reflection" i "Forest" . Album został nagrany w łódzkim FF Studio pod okiem Roberta Polusa i Przemka Kuczyńskiego, który współpracuje z Krzysztofem Ścierańskim, Wojtkiem Pilichowskim, Edytą Górniak, Hanią Stach czy Januszem Radkiem. Okładką i zdjęciami w książeczce zajął się Leszek Paradowski. Swój patronat medialny nad krążkiem objęły już: Polskie Radio Łódź, Polskie Radio PiK, Proradio oraz angielskie Radio Stafford, Radio Alterego i amerykańskie Prog Palace Radio. Medialne wsparcie zapewniają już zespołowi również takie media, jak: Polskie Radio Opole, Radio Złote Przeboje, Radio Parada, ArtistFirst Radio z USA oraz TVP Łódź, Telewizja Toya, Telewizja Promok, Dziennik Łódzki, a także Interia, WP, CGM, Muzyka.pl i wiele innych. Zespół współpracuje z agencją promocyjną Iron Media.

Bilety w cenie 5 zł do nabycia w kasie CTMiT, KDK oraz ONLINE.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE